Do domowego meczu Trefl Gdańsk - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zostało
Kup bilet
11 cze

Treflowe Półkolonie – aktywny czas w ERGO ARENIE

Wakacje to dla dzieci czas leniuchowania  i odpoczynku, jednak można spędzić  go aktywnie i wykorzystać tak, aby podszkolić swoje sportowe umiejętności. Taką możliwość daje Stowarzyszenie Trefl Pomorze, które od 12 do 16 lipca  zorganizuje w ERGO ARENIE sportowe półkolonie dla dzieci. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z Kamilem Leśniewskim – k.lesniewski@sport.trefl.com, tel. 796 258 963.

Oferta Treflowych Półkolonii skierowana jest do dzieci w wieku od 6 do10 lat, zarówno do dziewczynek, jak i chłopców. W ramach półkolonii uczestnicy będą mieli możliwość zobaczyć ERGO ARENĘ z nieznanej dotąd strony, a także bawić się siatkówką i koszykówką w hali, w której na co dzień trenują Trefl Gdańsk i Trefl Sopot. Jednocześnie będzie to świetna okazja, żeby poznać zasady zdrowego żywienia, a także zagłębić się w tajniki aktorstwa na specjalnie przygotowanych warsztatach. Czas wypełnią także animacje z „Rodziną Treflików”. Co ważne, dzieci codziennie otrzymają trzy zdrowe  posiłki, które dostarczy firma cateringowa.

Półkolonie obywać się będą od poniedziałku do piątku od 12 do 16 lipca w godzinach 8:00-16:00 w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu. Lokalizacja w hali widowiskowo-sportowej oznacza zarówno łatwy dojazd, jak i dostępność miejsc parkingowych. Cena półkolonii to 499 zł  i zawiera 8 godzin zajęć dziennie przez pięć dni oraz trzy posiłki dziennie.

Zgłoszenia dzieci przyjmuje mailowo Kamil Leśniewski k.lesniewski@sport.trefl.com, więcej informacji można uzyskać także pod numerem telefonu  +48  796 258 963.

Warto wspomnieć, że Trefl Gdańsk od lat podczas sezonów siatkarskich wspiera dzieci i młodzież w sportowym rozwoju. Flagowy program „Siatkarz z klasą” prowadzony jest od sezonu 2014/2015 i skierowany jest do uczniów wszystkich chętnych szkół z województwa pomorskiego, tak aby ze sportową pasją, siatkarskim bakcylem i wartościami, którymi kierują się „gdańskie lwy” aktywować dzieci i młodzież do trenowania siatkówki. Treflowe Półkolonie to nowość przygotowana przez Stowarzyszenie Trefl Pomorze – zapraszamy do udziału!

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni