Do rozpoczęcia sezonu 2024/2025 zostało
Kup bilet

Biznes - Sponsorzy

Sponsor Tytularny

Trefl S.A.

Trefl SA to jeden z największych producentów puzzli w Europie i wiodący producent gier planszowych w Polsce. Grupa Trefl działa od 1985 roku i stale się rozwija. W skład Grupy wchodzą przedsiębiorstwa produkcyjno-handlowe oraz trzy spółki sportowe i jedna o charakterze mediowym.

Głównym obszarem działalności Grupy Trefl jest produkcja i dystrybucja puzzli, gier planszowych oraz kart do gry. Trefl SA od 2008 roku prowadzi także dystrybucję modeli samochodzików SIKU i jest wyłącznym dystrybutorem elektronicznych zabawek edukacyjnych marki VTech w Polsce. Grupa kapitałowa Trefl posiada też spółki dystrybucyjne na Węgrzech i w Czechach.

Ważną domeną działalności Grupy Trefl jest również rozwijanie sportu na Pomorzu. Obecnie firma posiada dwie spółki sportowe, które wspierają drużyny: Trefl Sopot (koszykówka męska) i Trefl Gdańsk (siatkówka męska). Obie drużyny uczestniczą obecnie w rozgrywkach ligowych na najwyższym szczeblu w Polsce.

Partner Strategiczny

Miasto Gdańsk

Miasto Gdańsk to centrum kulturalne, naukowe i gospodarcze oraz węzeł komunikacyjny północnej Polski, stolica województwa pomorskiego. Ośrodek gospodarki morskiej z dużym portem handlowym. Gdańsk z 464 254 mieszkańcami zajmuje szóste miejsce w Polsce pod względem liczby ludności, a także szóste miejsce pod względem powierzchni – 261,96 km².

Sponsorzy Złoci:

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy

Działamy z myślą o kliencie, który ceni wysoką jakość usług, dla którego istotny jest czas, bezpieczeństwo oraz komfort zarówno w trakcie obsługi jak i podczas podróży. Posiadamy odpowiednie certyfikaty i licencje niezbędne do wykonywania krajowego i międzynarodowego przewozu osób drogą lotniczą. Kompleksowo dbamy o rozwój firmy poprzez inwestycje w zaplecze techniczne oraz personalne, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia. Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy to firma stworzona przez ludzi i dla ludzi.

Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o.

Działamy na rzecz wysokiej jakości wody pitnej w Gdańsku oraz odprowadzania ścieków przy poszanowaniu środowiska naturalnego. Na Oczyszczalni Ścieków Gdańsk Wschód produkujemy “zieloną energię” z biogazu. Do głównych założeń GiWKu należy poprawa satysfakcji mieszkańców Gdańska z jakości wody pitnej.

Dekpol Budownictwo

Dekpol Budownictwo to wiodący generalny wykonawca w Polsce, specjalizujący się w realizacji inwestycji kubaturowych. Największy udział w przychodach zapewniają usługi w zakresie Generalnego Wykonawstwa inwestycji budowlanych w Polsce i za granicą. Posiadamją bardzo duże doświadczenie w realizacji m.in. budowy obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, sportowych i rekreacyjnych, czy też obiektów ochrony środowiska. Prowadzą też roboty sanitarne, drogowe i hydrotechniczne.

Partner Złoty

Gdańska Autobusy i Tramwaje Sp. z o.o.

Spółka Gdańskie Autobusy i Tramwaje jest kontynuatorem tradycji komunikacji miejskiej sięgającej 1873 roku i jest największą firmą komunikacyjną na Pomorzu. Do 31 grudnia 2003 roku firma działała jako zakład budżetowy gminy Miasta Gdańska. Od 1 stycznia 2004 roku ówczesny ZKM Gdańsk, w wyniku restrukturyzacji, został przekształcony w Zakład Komunikacji Miejskiej w Gdańsku Spółka z o.o. i obecnie pełni funkcje wykonawcy usług w komunikacji miejskiej. W 2017 roku spółka zmieniła nazwę na Gdańskie Autobusy i Tramwaje. Przez ostatnie 10 lat Spółka zainwestowała w komunikację publiczną i nowoczesną flotę ponad pół miliarda złotych. Obecnie GAiT dysponuje ponad 200 niskopodłogowymi autobusami i ponad 100 zestawami tramwajowymi. Spółka może się pochwalić jedną z najbardziej przyjaznych pasażerom flot autobusowych w Polsce, w 100% niskopodłogową i niemal w całości klimatyzowaną. Udział pojazdów niskopodłogowych i z częścią niskopodłogową we flocie tramwajowej GAiT jest najwyższy w Polsce i wynosi 88%.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni