Do meczu z kibicami zostało
Kup bilet

FanZone - “Lwia lekcja” WF-u

“Siatkarz z klasą” – “lwia lekcja” WF-u

Projekt „Siatkarz z klasą” prowadzony jest nieprzerwanie od sezonu 2014/2015. Jest on skierowany do wszystkich chętnych szkół z województwa pomorskiego, tak aby ze sportową pasją, siatkarskim bakcylem i wartościami, którymi kierują się „gdańskie lwy” dotrzeć do jak najszerszego grona uczniów ze wszystkich szkół z regionu. Poprzez takie działania klub chce promować zrównoważony rozwój zarówno motoryczny, jak i psychospołeczny, aby dzieci i młodzież od wczesnych lat zwiększały swoją aktywność fizyczną, uwzględniając wszelkie aspekty prawidłowego rozwoju.

Częścią programu jest aktywność grup szkolnych podczas meczów Trefla Gdańsk. Oceniana jest frekwencja na wybranych spotkaniach, a po każdym kwartale najliczniejsze grupy szkolne są zapraszane do ERGO ARENY na „lwią lekcję” WF-u. Oprócz spotkania z zawodnikami i wspólnego treningu planowane są przy tej okazji aktywności dodatkowe, jak np. zwiedzanie hali ERGO ARENA.

Zgłoszenia grup szkolnych przyjmuje zawsze Kamil Leśniewski k.lesniewski@sport.trefl.com. Bilety dla uczniów kosztują 2 lub 5 zł (w zależności czy mecz jest kategorii standard czy top), opiekunowie mają wstęp darmowy (1 opiekun na 14 uczniów), a rodzice uczniów mogą z kolei skorzystać z preferencyjnych cen na bilety.

Do programu można dołączyć w każdym momencie sezonu, zapraszamy!

     

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni