Młodzież - Akademia – Info

Informacje o Akademii Siatkówki Trefl

Głównym założeniem projektu jest stworzenie lokalnego systemu szkolenia kolejnych pokoleń siatkarskiej młodzieży na wszystkich szczeblach edukacji, a także zachęcenie do profesjonalnego uprawiania sportu oraz propagowanie aktywnego spędzenia wolnego czasu. Jest to pierwszy tego typu projekt, ponieważ skierowano go zarówno do chłopców, jak i dziewczynek. Zajęcia będą się odbywać w jednej sopockiej oraz sześciu gdańskich szkołach podstawowych. Zajęcia dla poszczególnych grup wiekowych poprowadzą trenerzy klubów Trefla, a najlepsze dzieci wystąpią w rozgrywkach Kinder+Sport.

Treningi dla dziewcząt odbywają się w poniedziałki od godziny 17.30 do 19.15 oraz w piątki od 17.45 do 19.30 w hali XXI Sportowego LO przy ulicy Kołobrzeskiej 77 w Gdańsku. Szkoleniowcem siatkarek jest Adam Langner.

Natomiast chłopcy mają zajęcia w środy od godziny 18.00 do 19.30 oraz w soboty od 10.00 do 11.30 w hali ZSO nr 4 przy ulicy Na Zaspę 31A, również w Gdańsku. Młodymi siatkarzami opiekują się Oskar Janiszewski oraz Paweł Deguć.

Nabór do akademii

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni