Do rozpoczęcia sezonu 2024/2025 zostało
Kup bilet

Klub - Zarząd

Dariusz Gadomski

Prezes Zarządu

Prezes Zarządu Trefl Gdańsk SA, Wiceprezes Zarządu Trefl Sopot SA oraz Członek Zarządu Stowarzyszenia Trefl Pomorze.

Absolwent Uniwersytetu Opolskiego na Wydziale Mechanicznym, ukończył również podyplomowe studia z Administracji i Zarządzania. W latach 2005-2010 Dyrektor klubu MUKS ORLIK Opole. Od września 2010 r. Członek Zarządu Stowarzyszenia Trefl Pomorze. Od grudnia 2012 r. obecny w strukturach Trefl Gdańsk SA – najpierw jako Wiceprezes Spółki, a od czerwca 2016 r. na stanowisku jej Prezesa. Z klubem cieszył się z takich osiągnięć sportowych jak dwa medale mistrzostw Polski, dwa Puchary i jeden Superpuchar kraju, a także awans do TOP 12 i TOP 8 siatkarskiej Ligi Mistrzów.

W zarządzaniu równie dużą wagę jak do aspektów sportowych przywiązuje do płaszczyzny marketingowej. Efektem tych prac są m.in. pozycja lidera Trefla Gdańsk pod względem frekwencji w całej siatkarskiej PlusLidze, wyróżnienia organizacyjne, jak nagroda podczas Gali Sport Biznes Polska w kategorii Lokalna Inicjatywa Sportowa, czy docenianie działań marketingowych i komunikacyjnych klubu przez branżowe media, jak Brief.pl. Jednym z największych wyzwań, z jakimi mierzył się jako Prezes Trefla Gdańsk było wycofanie się w 2017 r. z dalszego sponsoringu jednej ze Spółek Skarbu Państwa. Pomimo zdecydowanie mniejszego finansowania co roku przyciąga do Gdańska siatkarskie ikony – w ostatnich trzech latach byli to chociażby mistrzowie świata z 2014 r. Michał Winiarski i Mariusz Wlazły.

Od września 2015 r. roku pełni także funkcję Wiceprezesa Zarządu spółki Trefl Sopot SA. Członek Wydziału Strategii Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz Członek Zarządu Pomorskiego Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej w kadencji 2016-2020.

Marek Wierzbicki

Wiceprezes Zarządu

Marek Wierzbicki w sporcie działa od 2009 roku. Od listopada 2015 r. pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu spółki Atom Trefl Sopot SA, a w styczniu 2016 r. został jej Prezesem. Jego doświadczenie obejmuje także członkostwo w Radach Nadzorczych Trefla Gdańsk SA (od 2009 r.) oraz Trefla Sopot SA (od 2015 r.). Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego z tytułem magistra ekonomii. W latach 2000-2010 pracował w firmie Trefl SA, a od 2010 roku sprawuje funkcję Prezesa Zarządu w firmie Trefl Toys Sp. z o.o. S.K. Od 2017 roku Prezes Zarządu Trefla Sopot.

Joanna Szczupaczyńska-Zalewska

Prokurent

Absolwentka studiów na Wydziale Zarządzanie i Marketing, specjalność: Inwestycje i Nieruchomości na Uniwersytecie Gdańskim. Pracowała m.in. w firmie Hydrobudowa-6 SA w Warszawie, AMC Alfa Metalcraft Corporation Polska Sp. z o.o. w Gdyni oraz Aqua Polonia Sp. z o.o. w Gdyni. Od 1999 r. zatrudniona w firmie Trefl SA – jako Asystentka Prezesa Zarządu. Od 2005 r. jest Dyrektorem Generalnym i Prokurentem w Trefl Gdańsk SA, a od 2009 r. Dyrektorem Generalnym i Prokurentem w Trefl Sopot SA. W Trefl SA odpowiada za obsługę organizacyjną Zarządu i Rady Nadzorczej, w tym przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji. W spółkach sportowych współpracuje z Zarządami klubów sportowych, koordynuje i sprawuje nadzór nad realizacją postanowień wewnętrznych aktów zarządzania.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni