Początek okresu przygotowawczego do sezonu 2021/2022 Trefl Gdańsk vs Asseco Resovia Rzeszów
Kup bilet
11 Cze

Młodzicy gospodarzami półfinału mistrzostw Polski

Siatkarze Oskara Janiszewskiego w weekend staną przed szansą na wywalczenie awansu do decydującej fazy rozgrywek krajowych. W hali gdańskiego Liceum Ogólnokształcącego nr 4 ugoszczą trzy zespoły: z Radomia, Poznania oraz Białegostoku, a z przepustki do turnieju finałowego ucieszą się jedynie dwie najlepsze ekipy.

Nowy Sącz (grupa I), Gdańsk (grupa II), Warszawa (grupa III) oraz Wrocław (grupa IV) zostały gospodarzami przedostatniego etapu mistrzostw Polski młodzików. W stolicy Pomorza od 12 do 13 czerwca o zwycięstwo powalczą drużyny Trefla Gdańsk, RCS-u Czarnych Radom, IUKS-a Jedynki Poznań oraz BAS-u Białystok, areną ich zmagań będzie hala IV Liceum Ogólnokształcącego.

Drużyny zagrają systemem „każdy z każdym”, a dwie najlepsze z każdej grupy zdobędą miejsce w finałowej ósemce. Gdański półfinał w sobotę zainauguruje spotkanie gospodarzy z białostoczanami, a zakończy starcie “gdańskich lwów” z poznaniakami. Po tym meczu odbędzie się dekoracja, podczas której poznamy szczęśliwców, którzy zachowają szansę walki o medale mistrzostw Polski.

Tym razem kibice będą mogli zagrzewać zawodników do boju na żywo, jednak z uwagi na obostrzenia dotyczące ograniczonej liczby osób, mecze w hali obejrzy jedynie najbliższa rodzina uczestników. Transmisje z pojedynków będą dostępne na facebooku Żółtym na czarnym pisane.

Terminarz 1/2 mistrzostw Polski młodzików:
12.06
10.00 Trefl Gdańsk – BAS Białystok
12.00 RCS Czarni Radom – IUKS Jedynka Poznań
17.00 BAS Białystok – IUKS Jedynka Poznań
19.00 Trefl Gdańsk – RCS Czarni Radom

13.06
10.00 RCS Czarni Radom – BAS Białystok
12.00 Trefl Gdańsk – IUKS Jedynka Poznań

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni