FanZone - Atrakcje rodzinne

Atrakcje rodzinne

Mecze rozgrywane w ERGO ARENIE to świetny pomysł na spędzenie czasu w rodzinnej atmosferze. Podczas spotkań „gdańskich lwów” na kibiców czeka wiele atrakcji, które przeznaczone są dla małych i dużych. Dla najmłodszych kibiców zawsze przygotowany jest kącik zabaw, który prowadzony jest przez wykwalifikowanych animatorów. Nasi najmłodsi kibice mogą malować, układać puzzle, poznać nowych kolegów i koleżanki. Jest to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą aktywnie dopingować naszych siatkarzy, nie martwiąc się o swoje pociechy. Poza tym na wszystkich kibiców czekają konkursy prowadzone w przerwach między setami. Zapewniają one świetną zabawę oraz nagrody, które z pewnością przypadną do gustu każdemu kibicowi siatkówki.

      

Rodziny serdecznie zapraszamy do specjalnej strefy na trybunach, przeznaczonej dla dzieci do 13. roku życia, starszej młodzieży oraz ich opiekunów. Miejsca te zlokalizowane są w sektorze 117 na najniższej kondygnacji trybun. Wejściówki do sektora rodzinnego dla dzieci do 13. roku życia to koszt jedynie pięciu złotych w przypadku meczów top i dwóch złotych podczas meczów kategorii standard. Starsza młodzież – uczniowie i studenci do 26. roku życia kibicują w nim za 15 zł (w przypadku meczów standard 10 zł). Taka cena przysługuje również osobom powyżej 60. roku życia. Wejściówki normalne kosztują natomiast 25 zł (15 zł w przypadku meczów w kategorii standard).

Co ważne, bilety do sektora rodzinnego można kupować jedynie w kasie Trefla Gdańsk w ERGO ARENIE (kasa nr 4 otwarta w dniach meczowych od 4 godzin przed meczem).

 

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni