MECZ Z KIBICAMI NA ZAKOŃCZENIE SEZONU! SALA TRENINGOWA ERGO ARENY, WSTĘP WOLNY
Kup bilet

Klub - Media

Akredytacje

Informujemy, że w sezonie 2019/2020 przedstawicieli mediów obowiązują akredytacje prasowe.

Procesy akredytacyjne w sezonie 2019/2020 prowadzone są przez system Accredito.com. 

W celu zarejestrowania swojego konta dziennikarza w systemie, prosimy wejść na stronę www.accredito.com/pl/lotos-trefl-gdansk i wybrać opcję “Rejestracja” -> “Zarejestruj konto dziennikarza”. Po wypełnieniu formularza Państwa konto zostanie utworzone, a na wskazany przy rejestracji adres e-mail wysłany zostanie link aktywacyjny.

Po zalogowaniu do systemu sugerujemy przypisanie swojej redakcji do konta dziennikarza. Można to uczynić, wybierając opcje “Redakcje”. Jeśli redakcji nie ma na liście, konieczne będzie jej zarejestrowanie. Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem www.accredito.com/faq/editor.

Jeśli chcą Państwo otrzymywać informacje prasowe dotyczące Trefla Gdańsk oraz informacje o procesach akredytacyjnych, prosimy po zalogowaniu o wybranie opcji “Biura prasowe” i zaznaczenie “Subskrybuj” przy biurze Trefl Gdańsk.

Więcej informacji dotyczących korzystania z systemu znajdą Państwo pod adresem www.accredito.com/faq/reporter.

Akredytacja wydana przez klub Trefl Gdańsk SA upoważnia do bezpłatnego wjazdu na parking ERGO ARENA (w dniu meczu). Miejsca parkingowe dla mediów znajdują się na parkingu P1.

Justyna Gdowska

Rzecznik prasowy

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni