Do rozpoczęcia sezonu 2024/2025 zostało
Kup bilet

Biznes - Partnerzy

Partnerzy wspierający i techniczni

PHU COLO

Firma PHU COLO to szerokie doświadczenie w produkcji i sprzedaży odzieży sportowej oraz sprzętu sportowego. Staranność wykonania, oryginalne wzornictwo oraz przystępna cena sprawiają, iż marka COLO jest ceniona przez klientów. Firma zwraca szczególną uwagę na to, aby produkowane przez nią wyroby były przyjazne dla sportowca oraz zapewniały wyjątkowy komfort gry. COLO to pasja do sportu na najwyższym poziomie!

Auto-Mobil

Auto-Mobil to autoryzowany dealer Alfy Romeo, Hyundaia, Jeepa, Lancii, Iveco oraz Isuzu z główną siedzibą w Wejherowie oraz salonem w Gdyni. Dzięki współpracy z najlepszymi mechanikami firma oferuje fachowy serwis, a o jakości marki świadczą liczne akcje reklamowe i promocje przeprowadzone na terenie całego regionu. Zorientowanie pracowników firmy w bieżących potrzebach motoryzacyjnych mieszkańców Trójmiasta pozwala bez najmniejszych problemów dotrzeć do klientów i przedstawić im najkorzystniejsze oferty.

ROYAL SEAFOOD

Firma Royal Seafood działała zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach wschodzących, takich jak Rumunia, Chorwacja, Łotwa, czy Estonia. Specjalizuje się głównie w owocach morza i rybach, poławianych w wodach Bałtyku. W bogatej ofercie firmy można znaleźć również surowce z innych mórz i oceanów. Royal Seafood to pasja i zaangażowanie, a także indywidualne i elastyczne podejście zarówno do potrzeb rynku, jak i jednostkowego kontrahenta.

 

VIEIRA CAFE

Vieira Cafe to brazylijska kawa 100% Arabica Santos wypalana w Gdańsku przez Andre Vieira. Jej aromat codziennie budzi gdańszczan, którzy kawę mogą zamówić z dostawą do domu lub pracy. Przenieś się w brazylijski klimat dzięki wyjątkowemu smakowi ziarnistej lub mielonej kawy pochodzącej z plantacji Cooxupe z regionu Guaxupé w Minas Gerais.

Affidea

Affidea to międzynarodowa sieć nowoczesnych centrów diagnostycznych oraz radioterapii onkologicznej. W 16 krajach Europy w łącznie 246 placówkach Affidea zapewnia kompleksową opiekę medyczną w obrębie diagnostyki obrazowej, konsultacji lekarskich oraz badań laboratoryjnych. Skala działalności Affidea gwarantuje łatwy dostęp do usług marki niemalże w całej Europe. Sieć centrów medycznych, standaryzacja procedur oraz jakość medyczna sprawiają, że Affidea zaufało wiele firm ubezpieczeniowych i funduszy zdrowia w wielu krajach Europy.

NATA

Naturalna woda mineralna Nata Aqua wydobywana jest na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, ze źródła głębinowego (156m), ukształtowanego podczas plejstocenu, epoki lodowcowej, ponad 1,8 miliona lat temu. Nata Aqua należy do najlepszych jakościowo wód w całym kraju.

 

INFO BASE

Info Base jest firmą informatyczną działającą na rynku od ponad 20 lat. Firma to doświadczony i skuteczny zespół specjalistów, dla których celem nadrzędnym jest realizacja projektów informatycznych zgodnie z oczekiwaniami partnerów biznesowych.

Rehasport Clinic

Zespół Rehasport Clinic składa się z ortopedów, radiologów, lekarzy medycyny sportowej, lekarzy rehabilitacji, chirurgów, internistów, fizjoterapeutów, ale również z trenerów przygotowania fizycznego, biomechaników, psychologów, dietetyków i menadżerów sportowych.

Stowarzyszenie Trefl Pomorze

Stowarzyszenie Trefl Pomorze jest jedyną w swoim rodzaju organizacją zrzeszającą jednocześnie przedstawicieli biznesu oraz fanów sportu. Obecnie w jego skład wchodzi ponad 80 firm i instytucji. Każda z nich bierze udział w tworzeniu sportowej siły Pomorza, wspierając drużyny Trefla Sopot i Trefla Gdańsk.

Weron

Misją marki WERON jest dostarczenie najlepszych rozwiązań dla sportowców w zakresie suplementacji oraz regeneracji. Początkowo firma specjalizowała się zakresie medykamentów, szybko jednak portfolio poszerzyło się o najlepsze, dostępne na rynku preparaty do masażu, urządzenia do regeneracji oraz suplementację, których dziś WERON, jest wiodącym dystrybutorem, dla wielu polskich federacji i klubów sportowych. WERON należy do grupy 76 firm z całego świata o podobnym portfolio, z których aż 90% współpracuje ze sportem zawodowym na wszystkich kontynentach.

SONADA

Sonada to pralnia zajmująca się praniem wodnym dla klientów biznesowych z Trójmiasta i okolic. Firma stosuje wysokiej jakości detergenty, które nie uczulają, są neutralne dla skóry oraz mają neutralny zapach, a co najważniejsze nie niszczą delikatnych włókien materiału. Zapewnia terminowość dowozu i odbioru prania oraz brak pomyłek przy dostarczaniu asortymentu.

 

Ubezpieczenia Buchelt

Agencja Ubezpieczeniowa Buchelt powstała w 1995 roku i działa nieprzerwanie do dziś. w międzyczasie agencja zdobyła wiele nagród, oraz certyfikatów potwierdzających znajomość branży ubezpieczeniowej. Wieloletnie doświadczenie, setki godzin spędzonych na szkoleniach oraz tysiące spotkań z klientami sprawia, iż możemy zaoferować w pełni profesjonalną oraz najtańsza ofertę ubezpieczeniową.

 

AWFiS

Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku (w skrócie AWFiS) to publiczna szkoła wyższa, założona w 1969 roku w Gdańsku-Oliwie.

MERKUS

Merkus profesjonalnie zajmuje się organizacją jedynych w swoim  rodzaju, wyjątkowych imprez integracyjnych, pikników rodzinnych, wszelakich wydarzeń tematycznych. Firma działa też w zakresie szeroko pojętego ratownictwa medycznego; od zabezpieczeń medycznych, przez szkolenia pierwszej pomocy oraz BHP po transporty. Załogę w dużej części stanowią zawodowi ratownicy medyczni.

 

Ticketsoft

Firma Ticket Soft Sp. z o.o. dostarcza uniwersalny system do zarządzania sprzedażą biletów na wydarzenia sportowe oraz medialne poprzez internet oraz inne kanały. System jest stale udoskonalany przez grupę specjalistów, która potrafi się dostosować do każdych wymagań. Ticketsoft wspiera innowacyjne pomysły i wprowadza je do systemu. W ofercie znajdują się zarówno wydruk biletów papierowych, jak i karnetów plastikowych, a także platforma sprzedaży internetowej oraz przyjazne użytkownikowi  rozwiązania obsługi kasy.

COLDSTORE Gdańsk

CHŁODNIA MAGAZYNOWO-PRZEŁADUNKOWA, „DALEKOMORSKI PORT RYBACKI GDAŃSK”

PIERWSZA W POLSCE CERTYFIKOWANA CHŁODNIA PORTOWA WG NORM:

ISO 9001, IFS LOG, BRCGS S&D, MSC COC, ISO 14001, ISO 45001 ORAZ SMETA

Bar Mleczny Kmar

Bar Mleczny Kmar specjalizuje się w serwowaniu tradycyjnych dań kuchni polskiej. Kmar znajduje się w Gdańsku na ulicy Pomorskiej 84. U Partnera Trefla Gdańsk każdy gość może sam skomponować swój posiłek. Dania można zakupić na wynos, a dzięki termicznym pojemnikom posiłki długo zachowują odpowiednią temperaturę, właściwy smak i aromat. 

Marina Medical Center

Marina Medical Center to część medyczno–rekreacyjna, znajdująca się w hotelu Novotel w gdańskim Jelitkowie.

Centrum położone jest 150 m od plaży i posiada: siłownię, strefę fitness i cross, basen, strefę saun, strefę Wellness oraz siłownię zewnętrzną.

Agencja Interaktywna 314.pl

Suma doświadczenia, kreatywności i skuteczności, czyli czym jest Agencja Interaktywna 314.pl w Gdyni. 314.pl projektuje, inspiruje i wdraża autorskie rozwiązania już od 1998 roku. Współpracuje w zakresie działań BTL, wykonuje Responsywne Serwisy Internetowe, Aplikacje Mobilne na platformy IOS, Android, Windows Phone, Prezentacje Multimedialne oraz zajmuje się Pozycjonowaniem SEO / Sem i przeprowadza kompleksowe kampanie reklamowe.

W ciągu ostatnich 15 lat 314.pl zrealizowała w sumie ponad 1000 realizacji m.in. rozbudowanych korporacyjnych serwisów www, serwisów reklamowych, informacyjnych, a także aplikacji internetowych, aplikacji mobilnych.

AutoComfort

AutoComfort to wysokiej jakości usługi dedykowane dla wymagających odbiorców. Doświadczenie, innowacyjność, najwyższej klasy pojazdy oraz zawodowi kierowcy o wysokiej kulturze osobistej są do Państwa dyspozycji i gotowi do wspólnego działania. AutoComfort zatrudnia doświadczonych kierowców o pozytywnym usposobieniu i chęci realizacji zawodowych aspiracji. Traktuje pracę odpowiedzialnie i z zamiłowaniem. Pracownicy w firmie posiadają wysokie kwalifikacje. Partner Trefla Gdańsk posiada flotę pojazdów mogącą obsłużyć dowolną ilość osób oraz każdą imprezę masową.

SALVUM 

Firma Salvum pecjalizuje się w odkupie zaniżonych odszkodowań komunikacyjnych. Na przestrzeni kilku lat działalności pomogliśmy uzyskać dodatkowe środki tysiącom osób, których odszkodowania zostały zaniżone przez ubezpieczycieli. Ogromne zaufanie, jakim obdarzają nas klienci oraz szybka i skuteczna pomoc z naszej strony sprawiły, że staliśmy się jednym z liderów rynku odkupu odszkodowań w Polsce.

Dzik Box

Catering dietetyczny DzikBox to lokalna firma z siedzibą w sercu Gdańska. Dzik Box powstał z miłości do prowadzenia zdrowego trybu życia oraz wymagających kubków smakowych. Od lat dostarczają posiłki wszystkim tym, którzy są aktywni sportowo, chcą zdrowo rozpocząć redukcję lub wprowadzić dobre nawyki żywieniowe.

TRÓJMIASTO.PL

Regionalny portal podzielony na serwisy tematyczne, które obsługiwane są przez dedykowany zespół. Redakcję tworzy duży i prężny zespół. Materiały redakcyjne: artykuły, filmy i zdjęcia przygotowuje blisko 60 osób. Pracownicy, to czujni obserwatorzy Trójmiasta, którzy na co dzień łączą pracę z pasją. Pracują nad autorskimi tekstami, pozostając jednocześnie w dialogu z czytelnikami – doceniając ich uwagi, sugestie i komentarze.

RADIO GDAŃSK

Radio Gdańsk to regionalna rozgłośnia Polskiego Radia, która skupia mieszkańców województwa pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, dostępne jest także przez Internet. Jest to rozgłośnia ponadpokoleniowa, która skupia ludzi w różnym wieku, przejawia się to w charakterze poszczególnych programów. Pod względem muzycznym radio oferuje rytmy ze świata, młode polskie zespoły i wokalistów, jak i hity, które na stałe wpisały się już do kanonu. Poszczególne gatunki muzyczne skupione są wokół kilku audycji, jak: Muzyczna Strefa RG, Młoda Polska Muzyka, RG na dachach świata, Audycje Autorskie. Odbywają się także transmisje koncertów na żywo.

 

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni