NAJBLIŻSZY MECZ DOMOWY! Trefl Gdańsk vs Aluron Virtu CMC Zawiercie
Kup bilet
27 Sie

Szósty sezon z PHU COLO. Trefl Gdańsk dalej stawia na polską markę

W sezonie 2019/2020 już po raz szósty siatkarzy i sztab szkoleniowy Trefla Gdańsk ubierać będzie kędzierzyńska marka COLO. – Po latach udanej współpracy i przede wszystkim zadowolenia naszych graczy i trenerów cieszę się, że po raz kolejny mamy przyjemność korzystać z kolekcji ubrań PHU COLO – mówi prezes Trefla Gdańsk Dariusz Gadomski.

Marka COLO jest obecna na rynku od ponad 20 lat, a to gwarantuje najwyższą jakość i solidność ubrań, o czym siatkarze i sztab szkoleniowy Trefla Gdańsk przekonali się już niejednokrotnie. W sezonie 2019/2020 – tak jak w latach ubiegłych – Partner Techniczny przygotował dla „gdańskich lwów” kolekcję ubrań treningowych, z których gdańszczanie korzystają już od pierwszych zajęć 19 sierpnia, reprezentacyjnych, na które składają się m.in. koszulka polo, czy bluza wyjściowa oraz meczowych. Te najważniejsze – stroje meczowe – zostaną pokazane w październiku podczas prezentacji drużyny, najprawdopodobniej w sobotę 19 października – tydzień przed inauguracyjnym starciem z PGE Skrą Bełchatów (niedziela, 27 października, ERGO ARENA). Kibice mogli już natomiast zobaczyć np. koszulki polo. Z racji, że najbliższy sezon będzie 15-stym w historii Trefla i klub w materiałach graficznych wraca do złotych barwach z początków istnienia, w polówkach żółte hafty zostały zastąpione złotymi, co wygląda nadzwyczaj elegancko i przypadło do gustu nie tylko zawodnikom, ale i fanom gdańskiej drużyny.

Bardzo dziękujemy firmie PHU COLO, że po raz kolejny nasi siatkarze i sztab szkoleniowy mogą korzystać z ubrań najwyższej jakości. To właśnie te pięć sezonów udanej współpracy i zadowolenie naszych zawodników i trenerów z kolekcji ubrań w poprzednich latach były głównymi przesłankami, by nasza kooperacja trwała dalej. Marka COLO jak zawsze w pełni zaangażowała się w przygotowanie nowej kolekcji, między innymi proponując wyjątkowy wygląd koszulek polo z bardzo gustownymi złotymi nićmi. Firma PHU COLO, tak samo jak Trefl Gdańsk, przykłada wagę do szczegółów, tak  by „gdańskie lwy” prezentowały się jak najlepiej nie tylko na boisku, ale i poza nim, a logotypy klubowych Sponsorów były eksponowane jak najefektywniej – mówi Dariusz Gadomski, prezes Trefla Gdańsk. – Z COLO mamy gwarancję, że ubrania sprostają wymaganiom naszych zawodników i trenerów, ponieważ są one uszyte z najwyższej jakości materiałów i w eleganckim, sportowym kroju – dodaje prezes Gadomski.

Na mocy umowy firma COLO ma zagwarantowany m.in. tytuł Partnera Technicznego Trefla Gdańsk w sezonie 2019/2020 oraz prawo do posługiwania się wizerunkiem zawodników i trenera. Logo marki będzie eksponowane na bandach elektronicznych w trakcie meczów pierwszego zespołu, a także na materiałach drukowanych oraz w klubowych mediach.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni