NAJBLIŻSZY MECZ DOMOWY! Trefl Gdańsk vs Aluron Virtu CMC Zawiercie
Kup bilet
30 Sie

Powrót do szkoły z „gdańskimi lwami”!

Nadchodzi wrzesień, a wraz z nim koniec błogich wakacji. Trefl Gdańsk, by umilić powrót do szkoły, przygotował dla młodych kibiców konkurs, w którym główną nagrodą m.in. jest lekcja WF-u poprowadzona przez siatkarzy! Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie.

Na fanpage’u Trefla Gdańsk na Facebooku opublikowane zostało pytanie konkursowe: Dlaczego to właśnie Twojej klasie „gdańskie lwy” powinny poprowadzić lekcję WF-u? By wziąć udział w zabawie i zgłosić swoją klasę młody kibic musi odpowiedzieć na to pytanie do 1 września. Odpowiedzi można udzielić za pomocą wierszyka, rymowanki, czy po prostu przekonujących argumentów. Liczy się kreatywność! Oprócz spotkania z siatkarzami Trefla Gdańsk dla swojej klasy, zwycięzca otrzyma worek „Zapakuj się na siatkę” – idealny na strój sportowy – oraz karnet ulgowy na domowe mecze „gdańskich lwów” w strefie pomarańczowej w sezonie 2019/2020.

Zwycięzca zostanie ogłoszony 2 września. Udział w konkursie mogą wziąć wyłącznie uczniowie, którzy ukończyli 16 lat lub rodzice/opiekunowie młodszych uczniów, zgłaszając wówczas do zabawy swoje dziecko.

Przypominamy, że sezon 2019/2020 zainaugurujemy w ERGO ARENIE w niedzielę 27 października starciem z PGE Skrą Bełchatów! Dla grup szkolnych bilety na to spotkanie czekają w cenie 5 zł – nauczyciele mogą zgłaszać grupy do Kamila Leśniewskiego (k.lesniewski@sport.trefl.com). Opiekunowie grup (1 opiekun na 14 uczniów) wstęp mają darmowy. Godzina tego meczu będzie znana na początku października.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj – Regulamin konkursu.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni