NAJBLIŻSZY MECZ DOMOWY! Trefl Gdańsk vs Aluron Virtu CMC Zawiercie
Kup bilet
23 Paź

Siódmy sezon współpracy Auto-Mobilu i Trefla Gdańsk

Rozgrywki 2019/2020 będą już siódmym sezonem współpracy Trefla Gdańsk z Auto-Mobilem. W najbliższych miesiącach siatkarze i trenerzy „gdańskich lwów” będą poruszać się po Trójmieście obrandowanymi Hyundaiami i20. – Życzyłbym sobie i wszystkim współpracy z zawsze tak rzetelnymi i pomocnymi firmami, jak Auto-Mobil – powiedział Dariusz Gadomski, prezes Trefla Gdańsk.

Trefl Gdańsk już od siedmiu sezonów może liczyć na wsparcie firmy Auto-Mobil – partnera motoryzacyjnego, który co roku przekazuje samochody dla siatkarzy i sztabu szkoleniowego „gdańskich lwów”. W tych rozgrywkach żółto-czarnych na ulicach Trójmiasta będzie można spotkać w specjalnie obrandowanych Hyundaiach i20. – W tym roku zawodnicy będą jeździli samochodami marki Hyundai, jednak należy wspomnieć, że oferta Auto-Mobilu to zdecydowanie więcej. Mamy też samochody dostawcze Iveco i Fiat Professional. Dodatkowo wspieramy klub naszymi samochodami klasy premium – Jeepem i Alfą,  a podczas meczów przy boisku będziemy prezentować także auta hobbystyczne, jak kampery Benimar. Cieszymy się, że kolejny rok z rzędu będziemy wspierać drużynę Trefla Gdańsk, będziemy się wspólnie bawić w ERGO ARENIE i trzymamy kciuki za sukcesy naszych siatkarzy – powiedział Łukasz Knurek, Prezes Zarządu Auto-Mobil.

W ofercie Auto-Mobil znajduje się wiele cenionych i uznanych marek samochodów osobowych oraz dostawczych. Oprócz popularnych na polskich drogach aut marki Jeep są to również samochody osobowe Alfa Romeo, Hyundai oraz Isuzu. Nie zapominając również o bardziej wymagających klientach Auto-Mobil jako jedyny autoryzowany dealer w Polsce Północnej oferuje marki Dodge i Ram. Trefl Gdańsk w zależności od potrzeb często korzysta z całej, bardzo szerokiej oferty swojego Partnera. – To już siódmy sezon, kiedy firma Auto-Mobil wspiera naszych siatkarzy. Z takim partnerem warto cały czas współpracować, ponieważ oprócz przekazania aut dla zawodników zawsze możemy liczyć na pomoc Auto-Mobilu, gdy potrzebujemy na przykład dostawczych Iveco. Życzyłbym sobie i wszystkim współpracy z zawsze tak rzetelnymi i pomocnymi firmami, jak Auto-Mobil – powiedział prezes Trefla Gdańsk Dariusz Gadomski.

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty Auto-Mobil na https://www.auto-mobil.pl/.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni