Do rozpoczęcia sezonu 2024/2025 zostało
22 gru

Na zakończenie 2018 roku z MKS-em Będzin

Po domowym zwycięstwie w starciu Ligi Mistrzów z Berlin Recycling Volleys 3:0, siatkarze Trefla udali się na południe Polski, gdzie w sobotę o 20:30 zmierzą się w Sosnowcu z MKS-em Będzin. Będzinianie zajmują obecnie ostatnie miejsce w tabeli, ale mają na swoim koncie zwycięstwo bez straty seta z Asseco-Resovią Rzeszów, czy tie-breaki z Jastrzębskim Węglem, Aluron Virtu Wartą Zawiercie i GKS-em Katowice. Historia ligowych pojedynków jednak zdecydowanie wskazuje na „gdańskie lwy”. W dotychczasowych ośmiu meczach drużyny za każdym razem triumfowali żółto-czarni, tracąc z tym przeciwnikiem przez ostatnie cztery sezony tylko trzy sety. Czy dziś gdańszczanie dopiszą na swoim koncie kolejne zwycięstwo? Pierwszy gwizdek spotkania o godz. 20:30, transmisja w Polsacie Sport News.