Sobota z siatkarskimi emocjami w ERGO ARENIE! Trefl Gdańsk vs Stal Nysa
Kup bilet
16 wrz.

Karnety na sezon 2021/2022 PlusLigi

Nadszedł długo wyczekiwany moment. Mamy ogromną nadzieję, że sezon 2021/2022 „gdańskie lwy” zarówno rozpoczną, jak i zakończą ze wsparciem tysięcy kibiców na trybunach. Pierwszy domowy mecz gdańszczanie rozegrają w niedzielę 10 października, a już teraz żółto-czarni fani mogą wybierać całosezonowe karnety. Podobnie jak rok temu, jeśli pandemia pokrzyżowałaby kibicowskie plany i minimum 5 domowych meczów odbywałoby się przy pustych trybunach, każdy karnetowicz otrzyma replikę koszulki meczowej Mariusza Wlazłego z autografami całej drużyny. Ceny karnetów pozostały niezmienione, a kupować je można na na www.gdanskielwy.pl.

Pierwszy mecz sezonu 2021/2022 Trefl Gdańsk rozegra na wyjeździe w niedzielę 3 października o godz. 17:30 w Katowicach. Z kolei domowa inauguracja odbędzie się dokładnie tydzień później – w niedzielę 10 października. W sumie w ramach rundy zasadniczej „gdańskie lwy” podejmą w hali na granicy Gdańska i Sopotu 13 przeciwników, a kolejne starcia mogą się odbyć w fazie play-off. Oczywiście klub nie ma pewności, czy wszystkie mecze uda się zorganizować przy wsparciu kibiców z trybun, ponieważ jest to zależne od sytuacji epidemiologicznej w kraju i rządowych rozporządzeń, jednak „gdańskie lwy” wierzą, że mimo tej ciągłej niewiadomej fani po raz kolejny okażą swoje wsparcie. – Już rok temu przekonaliśmy się, że mimo niepewnej sytuacji epidemiologicznej kibice byli cały czas z nami, za co każdemu bardzo dziękujemy. Mamy ogromną nadzieję, że w tym sezonie wspaniałe, siatkarskie emocje będziemy mogli przeżywać wspólnie w ERGO ARENIE. Drużyna czeka na mecze rozgrywane przy zapełnionych trybunach, a sądzę, że kibice nie mogą się doczekać zarówno spotkania z mistrzem Polski Lukasem Kampą, jak i dopingowania na żywo Mariusza Wlazłego i Mateusza Miki, którzy w ubiegłym sezonie przy otwartej publiczności w ERGO ARENIE rozegrali tylko jedno spotkanie  – mówi prezes Trefla Gdańsk Dariusz Gadomski.

Karnet korzystny cenowo

Karnety pozostały w takich samych cenach, jak w latach ubiegłych. Wynoszą 200 zł za abonamenty ulgowe i 290 zł w przypadku karnetów normalnych w strefie pomarańczowej oraz odpowiednio 260 i 370 zł w sektorach położonych najbliżej boiska (w strefie czerwonej). To oznacza, że maksymalna średnia cena za jeden bilet na mecz dla posiadacza karnetu to trochę ponad 18 zł w przypadku wejściówek ulgowych i 26 zł dla właścicieli abonamentów bez zniżek.

W sezonie 2021/2022 bez zmian pozostają także ceny biletów. Bilety normalne będą się zaczynać od 15 zł w sektorach zielonych i kończyć na 35 zł w sektorach czerwonych podczas meczów kategorii ‘standard’ oraz odpowiednio będą w przedziale cenowym 20 – 45 zł podczas spotkań ‘TOP’, czyli starć z PGE Skrą Bełchatów, Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, Projektem Warszawa, Jastrzębskim Węglem i Asseco Resovią Rzeszów. Ceny wejściówek ulgowych będą z kolei w przedziałach 10 – 25 zł oraz 15 – 35 zł. Cenniki biletów dostępne są tutaj. 

Rekompensata w postaci koszulek kapitana

Jeśli w trakcie rundy zasadniczej sezonu 2021/2022 co najmniej pięć domowych meczów Trefla Gdańsk (z 13 zaplanowanych) odbędzie się bez udziału publiczności, podobnie jak rok temu każdy posiadacz karnetu otrzyma replikę koszulki meczowej Mariusza Wlazłego z autografami całej drużyny. W minionym sezonie zawodnicy łączyli się także z posiadaczami karnetów przed świętami za pośrednictwem platformy Zoom.

Z uwagi na pozostawienie cen karnetów bez zmian klub nie przewiduje rekompensaty, jeśli mniej niż pięć meczów odbywałoby się bez udziału kibiców. Nie będzie również możliwości zwrotu pieniędzy – karnety nie podlegają bowiem zwrotowi.

-20% dla karnetowiczów z sezonu 2020/2021

Mniej za karnety zapłacą posiadacze stałych abonamentów z minionego sezonu 2020/2021. Ceny dla nich będą niższe o 20% i zaczynają się od 160 zł w przypadku karnetów ulgowych i 232 zł za karnety normalne w strefie pomarańczowej, kończą na odpowiednio 208 i 296 zł w sektorach położonych najbliżej boiska, w strefie czerwonej. W tym przypadku maksymalna średnia cena za jeden bilet na mecz dla posiadacza karnetu to niecałe 15 zł w przypadku wejściówek ulgowych i trochę ponad 21 zł dla właścicieli abonamentów bez zniżek.

Posiadacze karnetów z sezonu 2020/2021 zniżkę mają wkalkulowaną w systemie po kliknięciu w zakładkę ‚przedłużenie’ w górnej sekcji strony (ponieważ rezerwacje pozostały ułożone w szachownicę, jak w pandemicznym sezonie 2020/2021, kibice mogą dowolnie zmienić miejsce, zachowując zniżkę 20%). Miejsca dla posiadaczy karnetów są zarezerwowane do 30 września. Następnie wszystkie trafią do otwartej sprzedaży.

Zniżki

Na kogo czekają zniżki podczas spotkań Trefla Gdańsk? Ulgowe karnety i bilety mogą nabywać uczniowie, posiadający ważną legitymację szkolną, studenci do 26. roku życia, a także seniorzy, którzy ukończyli 60 lat.

Przypominamy również, że dzieci do 7. roku życia wstęp na mecze mają darmowy, ale kibicują wówczas z kolan rodziców.

Gdzie kupić?

W sezonie 2020/2021 karnety i bilety można kupować online na www.gdanskielwy.pl.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni