Do meczu o 5. miejsce Trefl Gdańsk vs Bogdanka LUK Lublin
12 wrz

Trefl Gdańsk wygrywa Enea Bydgoszcz Volleyball Cup

W weekend 11 i 12 września gdańszczanie rozegrali aż cztery sparingi. W Bydgoszczy spotkały się pierwszoligowe ekipy eWinner Gwardii Wrocław, Krispolu Września i BKS Visły Proline Bydgoszcz, szósty zespół siatkarskiej Bundesligi Netzhoppers KW oraz Trefl Gdańsk. Każdy mecz, niezależnie od przebiegu, trwał trzy sety, a za każdą wygraną partię drużyny otrzymywały 1 punkt. „Gdańskie lwy” najpierw pokonały 3:0 wrocławian, następnie 2:1 rywala z Niemiec, bez straty seta zespół z Wrześni, a na koniec 2:1 gospodarzy. Z 10 wygranymi setami na koncie zostali zwycięzcami sparingowego turnieju. Pełna relacja z meczów dostępna w serwisie patrona medialnego klubu, portalu trojmiasto.pl – https://sport.trojmiasto.pl/Trefl-Gdansk-rozgrywa-cztery-sparingi-w-jeden-weekend-Na-razie-zwycieskie-n159521.html.