Do meczu z kibicami zostało
Kup bilet
06 paź

Grupa GPEC po raz 10 z Treflem Gdańsk

Sezon 2018/2019 będzie 10-tym rokiem współpracy lidera branży ciepłowniczej na Pomorzu Grupy GPEC z siatkarzami Trefla Gdańsk. Bardzo dziękujemy naszemu wieloletniemu Partnerowi za zaufanie!

Grupa GPEC sponsorowała klub Trefl Gdańsk od 2008 do 2014 roku, wspierając drużynę w pierwszych latach startów w PlusLidze. Do współpracy z gdańskimi siatkarzami powróciła po rocznej przerwie i od tej pory jest stałym partnerem klubu. Nową umowę sponsorską podpisano przed początkiem sezonu 2018/2019.

W ramach umowy logo Grupy GPEC będzie wyświetlane na nośnikach elektronicznych w trakcie domowych meczów „gdańskich lwów” oraz pojawi się na materiałach reklamowych klubu. Partner żółto-czarnych będzie mógł prowadzić działania promocyjne podczas meczów i organizować konkursy w mediach społecznościowych klubu, a „gdańskie lwy” wezmą udział w imprezach organizowanych przez Grupę GPEC.

– Bardzo się cieszę, że Grupa GPEC dalej będzie aktywnie wspomagać naszą drużynę. Firma zajmuje się m.in. dystrybucją i produkcją ciepła, więc jestem przekonany, że z jej wsparciem nigdy nie zabraknie nam gorących emocji. Nasz Partner, dzięki swoim codziennym działaniom, a także dodatkowym aktywnościom, jest bliski wielu mieszkańcom Trójmiasta, a to zdecydowanie nas łączy. Cieszę się, że w gronie firm wspierających nasz zespół mamy tak zaufanego Partnera, jak Grupa GPEC – powiedział Dariusz Gadomski, prezes Trefla Gdańsk.

Grupa GPEC to lider branży ciepłowniczej na Pomorzu. W jej skład wchodzi 10 spółek z Pomorza: GPEC, GPEC EKSPERT, GPEC ENERGIA, GPEC SERWIS, GPEC STAROGARD, GPEC TCZEW, GPEC PELPLIN, GPEC PRO, GPEC SYSTEM, Orchis Energia Sopot. Główną działalnością firmy, która istnieje na rynku już ponad 50 lat, jest dystrybucja i wytwarzanie ciepła. Gdańska firma znajduje się w pierwszej dziesiątce największych inwestorów na Pomorzu.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni