NAJBLIŻSZY MECZ DOMOWY! Trefl Gdańsk vs Ślepsk Malow Suwałki
Kup bilet
10 Paź

Bilety na inaugurację sezonu z PGE Skrą Bełchatów

W niedzielę 27 października o godz. 17:30 Trefl Gdańsk zainauguruje w ERGO ARENIE nowy sezon PlusLigi. Rozgrywki rozpoczną się mocnym uderzeniem, bowiem starciem z PGE Skrą Bełchatów. Bilety są dostępne na www.gdanskielwy.pl.  

Inauguracja sezonu Trefla Gdańsk zapowiada się niezwykle emocjonująco. Po pierwsze do ERGO ARENY przyjedzie rywal, który od lat wzbudza dodatkowy dreszczyk emocji – PGE Skra Bełchatów – ale przede wszystkim w starciu tym w roli pierwszego szkoleniowca zadebiutuje nowy trener „gdańskich lwów” Michał Winiarski. To nie wszystkie szczególne elementy tego spotkania – Trefl zainauguruje nim 15-sty sezon klubu, a Wojciech Grzyb swoje 20-ste rozgrywki PlusLigi! Pierwszy mecz gdańszczan sezonu 2019/2020 będzie więc wielkim wydarzeniem, w którym po prostu trzeba uczestniczyć!

Bilety

Ceny biletów pozostały niezmienione w porównaniu do poprzedniego sezonu i zaczynają się już od 15 zł w przypadku wejściówek ulgowych oraz 20 zł za bilet normalne w strefie zielonej, kończąc na odpowiednio 30 i 40 zł gwarantującej najlepszy widok na boisko w strefie czerwonej. Cenniki można sprawdzić tutaj.

Zniżki przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia oraz seniorom, którzy ukończyli 60. rok życia. Została przygotowana także specjalna dla rodzin – kibicując w wyznaczonym sektorze, za bilet dla dziecka do 13. roku życia zapłacimy jedynie 5zł.

Z takiej samej stawki – 5 zł za bilet – mogą korzystać grupy szkolne (zgłoszenia grup szkolnych przyjmuje Kamil Leśniewski – k.lesniewski@sport.trefl.com. 1 opiekun na 14 uczniów ma wstęp darmowy). Mecz ten jest także objęty programem „Siatkarz z klasą” i najliczniejsze grupy szkolne, które się zgłoszą do Kamila Leśniewskiego, zostaną następnie zaproszone na lekcję WF-u z siatkarzami do ERGO ARENY oraz zwiedzą halę.

Wejściówki można kupować za pośrednictwem strony www.gdanskielwy.pl, a także w kasach ERGO ARENY oraz punktach partnerskich – Hotelu Haffner, siedzibie Stowarzyszenia Turystycznego Sopot oraz Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni