Inauguracja sezonu 2022/2023! Trefl Gdańsk vs Barkom Każany Lwów, ERGO ARENA
Kup bilet
11 paź

Prezentacja Trefla Gdańsk – sobota, 19 października, 15:00, Forum Gdańsk

Weekend przed startem PlusLigi i inauguracyjnym starciem z PGE Skrą Bełchatów – w sobotę 19 października o godz. 15:00 – Trefl Gdańsk zaprezentuje się kibicom w Forum Gdańsk. Będzie to świetna okazja do bliższego poznania „gdańskich lwów”, a przede wszystkim ich nowych twarzy – z trenerem Michałem Winiarskim na czele!

Trefl Gdańsk sezon 2019/2020 PlusLigi zainauguruje w niedzielę, 27 października, o godz. 17:30 w ERGO ARENIE. „Gdańskie lwy” rozgrywki zaczynają od mocnego uderzenia, bowiem starcia z PGE Skrą Bełchatów! Tydzień wcześniej – w sobotę 19 października – gdańszczanie zapraszają kibiców do Forum Gdańsk. Od godz. 15:00 do 16:30 na poziomie 0 na mostku na żółto-czarnych fanów oraz wszystkich odwiedzających tego dnia Forum czekać będą siatkarskie atrakcje, a przede wszystkim możliwość bliższego poznania „gdańskich lwów”, z trenerem Michałem Winiarskim na czele!

W spotkaniu weźmie udział cała drużyna oraz sztab szkoleniowy Trefla. Zobaczymy więc aż dziewięć nowych twarzy – atakującego Bartosza Filipiaka, przyjmujących Pawła Halabę i Mateusza Janikowskiego, środkowych Pablo Crera i Karola Urbanowicza oraz rozgrywającego Łukasza Kozuba, a także trenera Michała Winiarskiego, drugiego szkoleniowca Roberto Rotariego i statystyka Dominika Posmyka. Oczywiście w Forum obecni będą także wszyscy gracze, którzy kontynuują swoją przygodę z Gdańskiem. Poza bliższym poznaniem nowych twarzy Trefla na kibiców będą też czekać konkursy z nagrodami, a do wygrania będą m.in. puzzle i gry marki Trefl, a także bilety na inauguracyjne starcie sezonu 2019/2020, które zapowiada się jako wielki hit! Przede wszystkim pojedynki z bełchatowianami zawsze elektryzują trójmiejską publiczność, ponadto trener “gdańskich lwów” Michał Winiarski zadebiutuje w tym meczu w roli pierwszego szkoleniowca, a także starciem tym rozpocznie się jubileuszowy, 15-sty sezon Trefla Gdańsk! Warto więc zjawić się tydzień wcześniej w Forum Gdańsk, by spotkać „gdańskie lwy” w zupełnie innej scenerii niż meczowa. Oczywiście po prezentacji i atrakcjach, które będą odbywać się na mostku, będzie czas na wspólne zdjęcia i autografy! Imprezę poprowadzi Małgosia Piontke.

Serdecznie zapraszamy!

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni