Do meczu z kibicami zostało
Kup bilet
23 lut

Zdobyć pełną pulę punktów!

Przed gdańską drużyną Trefla kolejny ligowy mecz. W 23. kolejce PlusLigi Trefl Gdańsk podejmie w ERGO ARENIE drużynę Ślepska Malow Suwałki. Zespoły zmierzą się ze sobą w niedzielę, 25 stycznia o 17:30. Bilety na to spotkanie dostępne są na www.gdanskielwy.pl.

Coraz szybciej zbliża się koniec sezonu 2023/2024 PlusLigi. Przed gdańszczanami najbardziej kluczowy moment oraz walka o pozycję w tabeli i play-offy. Zeszły tydzień nie był zbyt pomyślny dla „gdańskich lwów”, ponieważ odpadły one w ćwierćfinale TAURON Pucharu Polski oraz uległy 0:3 w Warszawie tamtejszej drużynie Projektu. W najbliższej serii rozgrywek zespół Trefla podejmie przed własną publicznością Ślepsk Malow Suwałki.

Oba zespoły mają swoje cele na ten mecz. Gdańszczanie muszą utrzymać pewną pozycję w „ósemce”, natomiast suwalczanie przerwać niefortunną passę. Poprzednio zespoły mierzyły się ze sobą w ramach 8. kolejki PlusLigi. Wtedy „gdańskie lwy” pokonały podopiecznych Dominika Kwapisiewicza i pewnie zwyciężyły 3:0.

Drużyna z Suwałk nie może być do końca zadowolona z pozycji, w której się znajduje oraz ze swoich dotychczasowych rezultatów. Nie znaczy to jednak, że przyjadą do nas położyć się na boisku. Na pewno będą walczyć i próbować przerwać tę nieudaną passę – mówi Piotr Orczyk, przyjmujący Trefla Gdańsk.

Pozycja w tabeli gdańszczan wydaje się dość stabilna. Zajmują oni 6. miejsce z sumą 39 punktów i tracą tylko dwa „oczka” do drużyny ulokowanej wyżej. Natomiast zespół z Suwałk plasuje się na 12. pozycji z dwudziestoma punktami. W niedzielę na pewno nie zabraknie emocji i sportowej rywalizacji.

 Cała drużyna ma ten sam cel. Będziemy walczyć. Chcemy zainkasować całą pulę punktów. Są one nam potrzebne, niczym tlen – dodał Piotr Orczyk. – Gramy u siebie – to jest dla nas ogromny plus. Ze wsparciem kibiców, które zawsze płynie do nas z trybun, możemy więcej. Mamy nadzieję, że po tym spotkaniu będziemy mogli wszyscy cieszyć się ze zwycięstwa, z poczuciem, że razem jesteśmy silniejsi – zakończył Piotr Orczyk.

Jak zawsze, poza sportowym widowiskiem na kibiców czekać będą atrakcje. Podczas przerw meczu zostaną przeprowadzone zabawy, m.in. quiz urodzinowy oraz LiveCam Emoji. Tradycyjnie, z boku boiska młodzi fani siatkówki będą mogli szaleć na dmuchańcu w kształcie bursztynowej Polsat Plus Areny Gdańsk oraz bawić się w kąciku zabaw Trefla. Po trybunach krążyć będą maskotki – Treflik i Airnest z Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy. Dostępny będzie również nasz Sklepik Kibica, w którego asortymencie znaleźć można klubowe gadżety, m.in.: repliki koszulek meczowych, magnesy, kubki i wiele więcej!

Trefl Gdańsk – Ślepsk Malow Suwałki – niedziela, 25 lutego, 17:30, ERGO ARENA

Bilety dostępne na www.gdanskielwy.pl

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni