Do meczu z kibicami zostało
Kup bilet
22 lut

Startują półfinały mistrzostw Polski juniorów. Trefl zagra w grupie II

Warszawa będzie ostatnim przystankiem gdańskich juniorów na drodze do turnieju finałowego mistrzostw Polski. W stolicy mistrzowie Pomorza powalczą o jedno z dwóch miejsc premiowanych awansem do najlepszej ósemki w kraju, a na ich drodze staną zespoły z Kęt, Olsztyna oraz gospodarze z KSu Metra Family. Pierwszy mecz “gdańskie lwy” zagrają w piątek, 23 lutego, o godzinie 18.30.

Zeszłotygodniowe losowanie w siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej wyłoniło gospodarzy i uczestników czterech półfinałowych turniejów mistrzostw Polski w kategorii juniorów. W finale czeka osiem miejsc, o które drużyny powalczą w Poznaniu (grupa I), Warszawie (grupa II), Jastrzębiu-Zdroju (grupa III) oraz Tomaszowie Mazowieckim (grupa IV). Do najważniejszej części sezonu, która rozegra się w Bartoszycach w dniach 5-9 marca, przejdą po dwa najlepsze zespoły z każdego grupy.

Podopieczni Edwarda Pawluna i Ariela Fijoła trafili do grupy II, w której rywalizację rozpoczną od starcia z UMKSem Kęczaninem Kęty, potem zmierzą się z AZSem UWMem Olsztyn, a w ostatnim meczu staną naprzeciw warszawskiego KSu Metra Family.

Turniej będzie relacjonowany na facebooku gospodarzy: www.facebook.com/ksmetro.

Harmonogram turnieju 1/2 mistrzostw Polski juniorów, gr. II:

23.02
16:00 KS Metro Family Warszawa – AZS UWM Olsztyn
18:30 UMKS Kęczanin Kęty – Trefl Gdańsk

24.02
15:30 AZS UWM Olsztyn – Trefl Gdańsk
18:00 KS Metro Family Warszawa – UMKS Kęczanin Kęty

25.02
09:30 UMKS Kęczanin Kęty – AZS UWM Olsztyn
12:00 Trefl Gdańsk – KS Metro Family Warszawa

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni