Początek okresu przygotowawczego do sezonu 2021/2022 Trefl Gdańsk vs Asseco Resovia Rzeszów
Kup bilet
31 Maj

W Treflu Gdańsk Dzień Dziecka trwa cały czerwiec – promocja na koszulki dla najmłodszych kibiców

Przez cały czerwiec w sklepiku Trefla Gdańsk można nabyć w specjalnych cenach dziecięce repliki koszulek, w których w sezonie 2019/2020 „gdańskie lwy” walczyły na parkietach PlusLigi. Z okazji Dnia Dziecka przez cały miesiąc koszulki są w specjalnej ofercie – zostały przecenione o 25% i kosztują 60 zł.

Koszulki dziecięce to idealny atrybut małego kibica. T-shirty, które w czerwcu są w specjalnej ofercie zostały zaprojektowane z okazji jubileuszowego 15-stego sezonu Trefla Gdańsk w PlusLidze, a swoją kolorystyką nawiązują do pierwszych rozgrywek drużyny. Na dole koszulek oraz na rękawkach zarysowana jest linia miasta znad Motławy, która podkreśla przywiązanie klubu do Gdańska. Koszulka może być idealnym prezentem dla małego kibica siatkówki.

Koszulki dostępne są w kolorach złoto-białym i złoto-czarnym, z nadrukiem #gdańskilew, numerem 15, w rozmiarach 122, 128, 134, 146.

Koszulki można zamówić pod adresem: https://sklep.sport.trefl.com/produkt/dziecieca-koszulka-meczowa-domowa-2019-2020-trefl-gdansk/ (jasne T-shirty) oraz https://sklep.sport.trefl.com/produkt/dziecieca-koszulka-meczowa-wyjazdowa-2019-2020-trefl-gdansk/ (ciemne T-shirty)

 

 

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni