Do rozpoczęcia sezonu 2024/2025 zostało
Kup bilet
17 wrz

Przedsezonowy sparing w Gdańsku – drużyna Trefla zagra przed własną publicznością

W czwartek i piątek, 21 i 22 września, drużyna gdańskich lwów podejmie w ERGO ARENIE norweski zespół TIF Viking Bergen. Piątkowy mecz zostanie otwarty dla publiczności i mediów. Jest to idealna okazja, by jeszcze przed rozpoczęciem nowego sezonu PlusLigi zobaczyć drużynę gdańskich lwów.

Drużyna Trefla Gdańsk rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. W ubiegłą sobotę rozegrała pierwszy sparing z Projektem Warszawa, który zakończył się wynikiem 3:1 na korzyść przeciwników. Kibice w Słupsku mogli obserwować bardzo ciekawe widowisko sportowe, które miało charakter charytatywny. Na trybunach kwestowali wolontariusze Fundacji Herosi, pośród których znaleźć można było Piotra Nowakowskiego – m.in. dwukrotnego Mistrza Świata, byłego zawodnika Trefla Gdańsk. Natomiast obie drużyny wybiegły na boisko ze złotymi wstążkami na koszulkach. Cała akcja miała podnieść świadomość społeczną w temacie nowotworów u dzieci, a zebrane do puszek środki wspomogą podopiecznych fundacji.

W nadchodzącym tygodniu na gdańszczan czekają kolejne zmagania. Do stolicy Pomorza przyjedzie norweski zespół Viking Bergen, z którym gdańskie lwy zmierzą się w ERGO ARENIE w czwartek i piątek. Drugie spotkanie będzie otwarte dla kibiców. To idealna okazja, aby zobaczyć siatkarzy Trefla jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Zachęcamy do spędzenia piątkowego popołudnia kibicując gdańskim lwom. Zapraszamy od 15:30 do sali treningowej ERGO ARENY (wejście C1). Wstęp za symboliczną „cegiełkę” – na oprawy meczową Klubu Kibica Trefla Gdańsk.

Harmonogram sparingów we wrześniu:

16.09.2023 – Mecz sparingowy z Projektem Warszawa w Słupsku | zakończony 3:1 (25:21, 26:28, 25:20, 25:13)

21-22.09.2023 – dwumecz z TIF Viking Bergen w sali treningowej ERGO ARENY

29-30.09.2023 – dwumecz z AZS Olsztyn w Olsztynku

W październiku drużyna Trefla Gdańsk weźmie udział w turnieju w Suwałkach oraz w Gigantach Siatkówki w Twardogórze.

Karnety na cały sezon 2023/2024 czekają na www.gdanskielwy.pl

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni