Do meczu Trefl Gdańsk - Aluron CMC Warta Zawiercie zostało
Kup bilet
12 lut

Port Lotniczy Gdańsk kolejny rok będzie wspierać Trefla Gdańsk!

W przerwie emocjonującego spotkania siatkarskiego pomiędzy Treflem Gdańsk a PGE GiEK Skrą Bełchatów, odbyło się uroczyste podpisanie nowej umowy pomiędzy Portem Lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy i Treflem Gdańsk. Port Lotniczy Gdańsk nieprzerwanie od 2007 roku kontynuuje swoje wsparcie dla „gdańskich lwów” i w 2024 roku po raz kolejny został Sponsorem Złotym klubu. Nową umowę przypieczętowali prezes Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, Tomasz Kloskowski, oraz prezes Trefl Gdańsk, Dariusz Gadomski.

Umowa, która została uroczyście podpisana podczas niedzielnego meczu Trefla Gdańsk z PGE GiEK Skrą Bełchatów na parkiecie ERGO ARENY, jest wyrazem zobowiązania do wspólnego rozwoju i promocji gdańskiej siatkówki oraz regionu. W wyniku tej inicjatywy, Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy kontynuować będzie swoje wsparcie klubu i drużyny Trefla Gdańsk. Współpraca między gdańskim Treflem a Portem Lotniczym im. Lecha Wałęsy zaczęła się praktycznie od początku istnienia klubu, a nieprzerwanie od 2007 roku Port Lotniczy nosi zaszczytny tytuł Sponsora Złotego “gdańskich lwów”. Logo Portu Lotniczego widoczne jest podczas meczów siatkarzy z Gdańska m.in. na parkiecie i strojach zawodników. Ponadto podczas każdego domowego spotkania kibiców zabawia maskotka gdańskiego lotniska – mewa Airnest.

Jesteśmy z siatkarzami Trefla Gdańsk na dobre i na złe. Tak postrzegamy naszą misję, by wspierać m.in. sport, który buduje tożsamość nas, mieszkańców Pomorza. Dla Portu Lotniczego Gdańsk obecność na meczach siatkarskich jest bardzo dobrą formą reklamy i promocji naszej marki. Jesteśmy wdzięczni za niezapomniane emocje sportowe – powiedział Tomasz Kloskowski, prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Swojego zadowolenia nie kryje również prezes Trefla Gdańsk, Dariusz Gadomski:

– Przedłużenie współpracy z naszym Sponsorem Złotym – Portem Lotniczym im. Lecha Wałęsy to dla nas to niezwykle radosne wydarzenie. Od samego początku naszej działalności współpraca ta jest dla naszego klubu nie tylko wsparciem finansowym, ale także dowodem na zaangażowanie lokalnych partnerów w rozwój sportu – mówi Dariusz Gadomski, prezes Trefla Gdańsk. – Cieszymy się, że możemy kontynuować tę owocną współpracę, która przynosi korzyści zarówno klubowi, jak i społeczności lokalnej. Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy jest istotnym Partnerem, który razem z nami współtworzy historię gdańskiego sportu. Dziękujemy za zaufanie i jesteśmy przekonani, że razem osiągniemy jeszcze wiele sukcesów – zakończył Dariusz Gadomski.

Dziękujemy za wsparcie i zaufanie!

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni