Do domowego meczu Trefl Gdańsk - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zostało
Kup bilet
11 lis

Pewne zwycięstwo przy wsparciu 6550 kibiców!

Trefl Gdańsk pewnie pokonał LUK Lublin przy wsparciu 6550 kibiców! W piątkowe popołudnie w ERGO ARENIE zagościł już 7. Mecz Kaszubski i jak zawsze towarzyszyła mu niesamowita atmosfera! Czarno-żółte i biało-czerwone barwy połączone z bardzo głośnym dopingiem sprzyjały zawodnikom Trefla, którzy nie pozwolili przekroczyć rywalom z Lublina granicy 20-stu punktów! MVP spotkania wybrany został Mikołaj Sawicki, zdobywca 17 punktów, a przede wszystkim autor 4 asów serwisowych.

Trefl Gdańsk – LUK Lublin 3:0 (25:17, 25:19, 25:18)

Trefl Gdańsk: Niemiec 5, Czerwiński 5, Bołądź 17, Kampa 3, Urbanowicz 6, Sawicki 17, Perry (libero) oraz Martinez

LUK Lublin: Nowakowski 7, Komenda 3, Szerszeń 10, Romać 5, Jendryk 8, Włodarczyk 6, Watten (libero) oraz Torelli, Jóźwik, Stajer, Gregorowicz (libero)

MVP: Mikołaj Sawicki

Widzów: 6550

Pomeczowe wypowiedzi:

Bartłomiej Bołądź: Przede wszystkim bardzo dobrze zagrywaliśmy w tym meczu, odrzuciliśmy od samego początku drużynę z Lublina od siatki i później już łatwiej się grało i w bloku i w ataku. Wiemy, że w tym sezonie zagrywka to jest nasza bardzo dobra strona, wiemy, że jak jest nasz dzień, to potrafimy przysłowiowo kopnąć z tej zagrywki i przeciwnik może mieć problemy, więc bardzo się cieszymy i fajnie, że ten mecz wygraliśmy. Bardzo fajnie, że aż tylu kibiców dziś było, wiadomo, że dają nam dodatkową energię i z tego miejsca chciałbym im podziękować.

Mikołaj Sawicki: Atmosfera na tym meczu była nieziemska, naprawdę była niesamowita. Nie było słychać nic oprócz dopingu, to naprawdę bardzo motywuje podczas gry. Z pewnością jesteśmy teraz na dobrej fali dwóch zwycięstw i przed nami wyjazd po trzecie na drugi koniec Polski i mam nadzieję, że wrócimy szczęśliwi.

Pełna relacja z meczu dostępna w serwisie patrona medialnego klubu, portalu trojmiasto.pl – https://sport.trojmiasto.pl/Trefl-Gdansk-LUK-Lublin-3-0-Rekord-frekwencji-Ponad-65-tys-kibicow-n172567.html.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni