Do domowego meczu Trefl Gdańsk - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zostało
Kup bilet
09 lis

Mistrzowska zniżka na mecz z BBTS-em Bielsko-Biała! Z kodem MUNDIAL bilety za pół ceny

We wtorek 22 listopada o godz. 16:15 Trefl Gdańsk podejmie przed własną publicznością ligowego beniaminka, BBTS Bielsko-Biała. Ponieważ tego samego dnia o godz. 17:00 piłkarska reprezentacja Polski rozgrywa mecz otwarcia na mistrzostwach świata w Katarze, „gdańskie lwy” przygotowały specjalną zniżkę dla swoich fanów, by zachęcić sportowych kibiców do obecności w ERGO ARENIE. Z kodem MUNDIAL bilety czekają 50% taniej, zniżka działa na wszystkie sektory trybun i wszystkie kategorie biletów, ale co ważne można ją zrealizować tylko online na www.gdanskielwy.pl.

Drużyna BBTS-u Bielsko-Biała to tegoroczny beniaminek PlusLigi. Zespół zaczął sezon poniżej oczekiwań, wygrywając do tej pory tylko jeden mecz, z Cerradem Eneą Czarnymi Radom, więc na początku listopada z posadą trenera pożegnał się szkoleniowiec BBTS-u Harry Brokking, a jego obowiązki przejął dotychczasowy asystent Sergiej Kapelus. W szeregach zespołu z Bielska-Białej występuje m.in. przyjmujący Jakub Urbanowicz, który jest kuzynem środkowego Trefla Karola Urbanowicza. BBTS, choć jest beniaminkiem, w ubiegłym sezonie także mierzył się z gdańszczanami, ale w ramach rozgrywek TAURON Pucharu Polski. „Gdańskie lwy” grały na Śląsku w ramach 1. rundy pucharowych rozgrywek. Gdańszczanie pewnie wygrali ten mecz 3:0. Jak będzie 22 listopada, o tym się przekonamy niebawem, ale Trefl jak zawsze liczy na wsparcie swoich kibiców. Ponieważ termin meczu zbiega się z pierwszym starciem piłkarskiej reprezentacji Polski na mistrzostwach świata w Katarze, w którym biało-czerwoni zmierzą się z Meksykiem, klub przygotował specjalną zniżkę. Z kodem MUNDIAL bilety czekają 50% taniej. Kod rabatowy działa online na www.gdanskielwy.pl i obejmuje wszystkie sektory oraz wszystkie kategorie biletów.

Trefl Gdańsk trzyma także kciuki za biało-czerwonych! Trener Czesław Michniewicz, gdy ma taką możliwość, kibicuje Treflowi z trybun ERGO ARENY.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni