Do rozpoczęcia sezonu 2024/2025 zostało
Kup bilet
14 wrz

Lukas Kampa odwiedził drużynę na treningu

Lukas Kampa zawitał do Gdańska na kilka dni. Rozgrywający ma za sobą występy z reprezentacją Niemiec na mistrzostwach Europy, a przed nim jeszcze kwalifikacje do igrzysk olimpijskich. Mimo napiętego terminarza rozgrywkowego, Kampa zawitał na treningu gdańskich lwów.

– Jestem w domu, żeby odpocząć troszeczkę po mistrzostwach Europy. Oczywiście chciałem też zobaczyć się i przywitać z drużyną oraz sprawdzić formę, ale widzę, że wszystko jest w porządku. Cieszę się, że mam taką możliwość być tutaj dzisiaj, przynajmniej na dzień – mówi Lukas Kampa, rozgrywający gdańskich lwów. – Nasz udział w Mistrzostwach Europy skończył się za szybko. Oczywiście chcieliśmy grać dalej, chcieliśmy grać o medal. Nie udało się, przegraliśmy mecz z Holandią. Teraz mamy jeszcze coś do zrobienia – przed nami kwalifikacje do igrzysk. To jest być może najważniejszy turniej dla nas w tym momencie i mam nadzieję, że tam będziemy grać do końca. Teraz jestem jeszcze w domu do soboty, potem wracam do Niemiec na przygotowania, zgrupowanie. Tam będziemy trenować kilka dni, a następnie polecimy do Brazylii na turniej kwalifikacyjny. Wiem, że będzie to bardzo trudny i długi turniej, ale jestem przekonany, że możemy zajść daleko. Wiem, że Polacy grają, ale trzymajcie kciuki za nas też! – dodaje Kampa.

Lukas Kampa dołączy do przygotowań razem z drużyną Trefla Gdańsk po kwalifikacjach do igrzysk olimpijskich (około 13 października)

Karnety na nowy sezon cały czas są dostępne na www.gdanskielwy.pl

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni