PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki
Kup bilet
03 sie

Kolejny sezon współpracy z PHU COLO i drapieżne stroje treningowe

Sezon 2022/2023 będzie już dziewiątym rozdziałem współpracy Trefla Gdańsk i polskiego producenta najwyższej jakości odzieży sportowej, jak i casualowej, firmy PHU COLO. Kędzierzyńska marka jak co roku przygotowuje dla „gdańskich lwów” zarówno stroje meczowe, jak i całą kolekcję ubrań treningowych. Zdecydowaną nowością są sublimowane stroje treningowe z wizerunkiem drapieżnego lwa, w graficznych kształtach. Są już one także dostępne w sklepie internetowym klubu na https://sklep.sport.trefl.com/.

Firma COLO powstała z pasji do sportu, a w szerokiej ofercie marki znajduje się sprzęt sportowy dla pasjonatów nie tylko siatkówki, ale też sportów takich jak piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna, czy lekkoatletyka. Ogromne doświadczenie na rynku artykułów sportowych oraz zamiłowanie do sportu pozwalają na przygotowanie przez COLO oferty składającej się wyłącznie z najlepszej jakości. Siatkarze Trefla Gdańsk przekonują się o tym już od wielu sezonów. Rozgrywki 2022/2023 będą dziewiątymi, w których to właśnie COLO ubierze zawodników i sztab szkoleniowy „gdańskich lwów”. – We współpracy z COLO niezmiernie cenimy sobie jakość, wygodę, ale też możliwość indywidualnego personalizowania oferty pod kątem graficznym. Od wielu lat uwagę kibiców przyciągają nasze lwie stroje meczowe, czy bluzy i dresy z klubowymi motywami, a teraz ogromnie nas cieszy także zupełnie nowa kolekcja ubrań treningowych, która również wzbudziła zainteresowanie fanów, a wymagała sporo prób i dopracowywania. To, co również jest dla nas bardzo ważne to czas realizacji i możliwość działania w tempie ekspresowym – zarówno wtedy, gdy do drużyny niespodziewanie dołącza nowy zawodnik, potrzebujemy pilnie produktów kibicowskich, czy np. udaje się pozyskać dodatkowego Sponsora na play-offy i w trybie błyskawicznym szykujemy personalizowany pod sponsora strój dla zawodnika libero, który może się różnić od całej drużyny. Z COLO nie ma rzeczy niemożliwych i zawsze nasze pomysły udaje się przełożyć na świetnej jakości realizacje – mówi Justyna Gdowska, kierownik marketingu i komunikacji Trefla Gdańsk.

Stroje meczowe na sezon 2022/2023 zostaną zaprezentowane pod koniec września podczas przedsezonowej prezentacji drużyny, ale już teraz kibice mogą nabywać drapieżne koszulki treningowe. Dokładnie te same modele, w których trenują zawodnicy Trefla Gdańsk są już dostępne w klubowym sklepie internetowym, zarówno w wersji T-shirtów, jak i bezrękawników – te drugie są wykorzystywane przez siatkarzy przede wszystkim w siłowni. Koszulki są dostępne w cenie 109 zł.

Koszulki z rękawkami – https://sklep.sport.trefl.com/produkt/koszulka-treningowa/.

Bezrękawniki – https://sklep.sport.trefl.com/produkt/koszulka-treningowa-bezrekawow/.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni