Do meczu z kibicami zostało
Kup bilet
09 sie

Karnety na sezon 2019/2020 już dostępne

13 domowych spotkań w rundzie zasadniczej z wielkimi emocjami i Twoim wsparciem – w poniedziałek 12 sierpnia na stronie www.gdanskielwy.pl ruszyła sprzedaż karnetów na mecze Trefla Gdańsk w sezonie 2019/2020 PlusLigi. Wybór całosezonowego abonamentu to gwarancja oszczędności, stałego miejsca na trybunach, a także dodatkowych zniżek w kolejnych rozgrywkach.

Sezon 2019/2020 rozpocznie się od dawki wielkich emocji, bowiem siatkarze trenera Michała Winiarskiego zainaugurują go w ostatni weekend października domowym starciem z PGE Skrą Bełchatów. W sumie w trakcie rundy zasadniczej przed własną publicznością „gdańskie lwy” podejmą 13 przeciwników. Całosezonowe karnety będą obowiązywać także na fazę play-off, w której gdańszczanie rozegrają co najmniej jedno, a maksymalnie siedem domowych starć. Klub dokłada wszelkich starań, by wszystkie domowe mecze rundy zasadniczej odbyły się w ERGO ARENIE, jednak wobec dynamicznego terminarza hali mogą zdarzyć się sytuacje wyjątkowe z kolizjami terminów. Zapasowe obiekty w razie zaistnienia takiej potrzeby to Hala 100-lecia w Sopocie, Gdynia Arena oraz gdańska Hala AWFiS.

Ceny karnetów na rundę zasadniczą i play-off PlusLigi rozpoczynają się od 130 zł w przypadku karnetów ulgowych i 180 zł za abonamenty normalne (kategoria III), kończąc na odpowiednio 260 i 370 zł w sektorach położonych najbliżej boiska. To oznacza, że maksymalna średnia cena za jeden bilet na mecz dla posiadacza karnetu to trochę ponad 18 zł w przypadku wejściówek ulgowych i 26 zł dla właścicieli abonamentów bez zniżek.

Cenniki pojedynczych biletów są dostępne tutaj.

-20% dla karnetowiczów z sezonu 2018/2019

Mniej za karnety zapłacą posiadacze stałych abonamentów z minionego sezonu 2018/2019. Ceny dla nich będą niższe o 20% i zaczynają się od 104 zł w przypadku karnetów ulgowych i 144 zł za karnety normalne w strefie zielonej (kategoria III), a kończą na odpowiednio 208 i 296 zł w sektorach położonych najbliżej boiska. W tym przypadku maksymalna średnia cena za jeden bilet na mecz dla posiadacza karnetu to niecałe 15 zł w przypadku wejściówek ulgowych i trochę ponad 21 zł dla właścicieli abonamentów bez zniżek.

Posiadacze karnetów z sezonu 2018/2019, którzy abonamenty kupowali przez internet (www.gdanskielwy.pl) zniżkę mają wkalkulowaną w systemie (po kliknięciu w zakładkę ‚przedłużenie’ w górnej sekcji strony). Z kolei ci, którzy karnety kupowali w kasie, bez rejestracji w systemie internetowym, będą mogli wybrać nowe abonamenty z 20% rabatem stacjonarnie po okazaniu karnetu z minionych rozgrywek oraz jednocześnie po wcześniejszym kontakcie mailowym pod adresem marketing@sport.trefl.com. Rezerwacja miejsc dla karnetowiczów z sezonu 2018/2019 będzie bowiem trwać do końca września, a klubowe kasy otwarte będą kilka dni przed pierwszym meczem, czyli w ostatnim tygodniu października.

Oszczędności

Ile dokładnie można zaoszczędzić, decydując się na karnet, a nie pojedyncze bilety? Rezerwując miejsce kategorii pierwszej to 70 zł w przypadku nowych karnetowiczów oraz 144 zł dla osób przedłużających abonamenty. Ceny wejściówek w nowym sezonie pozostają bowiem niezmienione i zaczynać się będą od 5 zł w przypadku posiadania zniżki oraz 10 zł za bilety normalne (kategoria czwarta, niezależnie od przeciwnika), a kończyć na 20 i 30 zł (ulgowe; normalne) w przypadku meczów ‚standard’ oraz 30 i 40 zł podczas spotkań ‚TOP’ – z PGE Skrą Bełchatów, Asseco Resovią Rzeszów, ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, Jastrzębskim Węglem i ONICO Warszawa.

Strefa Aktywnego Kibicowania w sektorze 114

W sezonie 2019/2020 w sektorze nr 114 w rzędach od 3 do 11 (miejsca 1-6 w przypadku rzędów 3-9 i miejsca 1-8 w rzędach nr 10 i 11) powstanie Strefa Aktywnego Kibicowania, którą tworzyć będą osoby dopingujące wcześniej „gdańskie lwy” z sektora 105 oraz grupa aktywnych kibiców, która od kilku sezonów rozrastała się w sektorze 114. Nie będzie tam bębnów, ale uprzedzamy, że może być głośniej niż w pozostałych częściach sektorów w ERGO ARENIE.

Zniżki

Na kogo czekają zniżki podczas spotkań Trefla Gdańsk? Ulgowe bilety mogą nabywać uczniowie, posiadający ważną legitymację szkolną, studenci do 26. roku życia, a także seniorzy, którzy ukończyli 60 lat.

Podobnie jak w ubiegłych sezonach na posiadaczy karnetów na mecze Trefla Gdańsk czeka 10% zniżki przy zakupie stałych abonamentów na mecze koszykarzy Trefla Sopot.

Przypominamy również, że dzieci do 7. roku życia wstęp na mecze mają darmowy, ale kibicują wówczas z kolan rodziców.

Gdzie kupić?

Abonamenty można nabywać przez internet za pośrednictwem strony www.gdanskielwy.pl oraz w kasach klubowych w ERGO ARENIE (na kilka dni przed startem sezonu PlusLigi). Sprzedaż będzie prowadzona do pierwszego meczu Trefla w nowym sezonie PlusLigi.

Osoby, które kupią karnet przez internet przy wejściu na mecze będą mogły okazywać w telefonie bądź na wydrukowanym potwierdzeniu zakupu kod QR. W przypadku chęci odebrania plastikowej karty będzie to możliwe w kasie klubowej po starcie rozgrywek, w trakcie fazy zasadniczej.

Serdecznie zapraszamy do wspierania „gdańskich lwów” prowadzonych przez trenera Michała Winiarskiego w sezonie 2019/2020! W najbliższych dniach poznamy także nazwisko gracza, który zamknie skład na nadchodzące rozgrywki, a 19 sierpnia siatkarze spotkają się na pierwszym treningu, więc to najlepszy czas, by zacząć już także kibicowskie przygotowania do sezonu!

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni