Do meczu z kibicami zostało
Kup bilet
28 lut

Juniorzy młodsi zaczynają centralny etap rozgrywek

Po zdobyciu mistrzostwa Pomorza podopieczni Mariusza Łobacza i Wojciecha Grzyba przygotowują się do turnieju 1/8 mistrzostw Polski, który odbędzie się w pierwszy weekend marca. “Gdańskie lwy” będą gospodarzami grupy 2., w której zagrają z Piłą, Międzyrzeczem oraz Szczecinkiem. Do ćwierćfinałów przejdą dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

Od 1 do 3 marca w 16 miastach Polski rozegrane zostaną turnieje 1/8 mistrzostw Polski juniorów młodszych, które rok temu zadebiutowały u młodzików, a w tym sezonie po raz pierwszy pojawiły się w kalendarzu rozgrywek kadetów. W stolicy województwa pomorskiego rywalizować będzie grupa 2., w skład której wchodzą: Trefl Gdańsk, JET Service LOMS Joker Piła – Powiat Pilski, UKS Jedynka Międzyrzecz oraz MKS Gryf Szczecinek.

Zmagania w hali Gdańskiego Ośrodka Sportu przy ul. Kołobrzeskiej 61 w piątkowe popołudnie zainauguruje mecz  “gdańskich lwów” z zespołem ze Szczecinka. W drugim dniu żółto-czarni podejmą międzyrzeczan, a na koniec zmierzą się z Piłą. Trzydniowa rywalizacja będzie się toczyć według zasady “każdy z każdym”, a do kolejnego etapu mistrzostw kraju awansują dwie ekipy.

Harmonogram 1/8 mistrzostw Polski juniorów młodszych, gr. 2.:

1.03
15:00 Trefl Gdańsk – MKS Gryf Szczecinek
17:00 JET Service LOMS Joker Piła – Powiat Pilski – UKS Jedynka Międzyrzecz

2.03
11:30 JET Service LOMS Joker Piła – Powiat Pilski – MKS Gryf Szczecinek
13:30 UKS Jedynka Międzyrzecz – Trefl Gdańsk

3.03
10:00 MKS Gryf Szczecinek – UKS Jedynka Międzyrzecz
12:00 Trefl Gdańsk – JET Service LOMS Joker Piła – Powiat Pilski

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni