Do meczu z kibicami zostało
Kup bilet
31 sie

Uroczyste zakończenie kariery Piotra Gacka

Piotr Gacek na siatkarski parkiet wyszedł po raz ostatni 13 kwietnia 2017 r. w meczu LOTOSU Trefla z Cerradem Czarnymi. Po tym spotkaniu świętował zakończenie kariery z kibicami, na boisku ERGO ARENY. Był tort dla wszystkich fanów, konfetti oraz żółto-czarne balony lecące spod dachu hali. W niedzielę natomiast „Gato” oficjalnie podsumował lata gry i swoje sportowe osiągnięcia w gronie przyjaciół. Podczas wyjątkowego wydarzenia w Starym Maneżu Piotrowi towarzyszyli m.in. koledzy z boiska, bliscy z rodzinnych stron, władze miasta, a także przedstawiciele zaprzyjaźnionych firm.

Niedzielne spotkanie rozpoczęło się od podsumowania zdjęciowego kariery Piotra Gacka – lat spędzonych na parkiecie m.in. w AZS-ie Częstochowa, ZAKSIE Kędzierzyn Koźle i LOTOSIE Treflu Gdańsk. Następnie wszyscy powrócili do 13 kwietnia za sprawą wideo z ostatniego meczu “Gato”. Przypomnijmy, że klubowe kamery towarzyszyły Piotrowi wówczas od samego rana aż do godz. 23. Zapraszamy do ponownego obejrzenia tego materiału.

 

Niekwestionowanym hitem wieczoru okazał się natomiast roast prowadzony przez Michała Paszczyka z grupy kabaretowej Paranienormalni. Piotra roastowali Krzysztof Ignaczak, Paweł Zagumny, Łukasz Kadziewicz oraz Bartosz Gawryszewski oraz trener Andrea Anastasi. Zapraszamy do obejrzenia wideo – http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-08-28/roast-piotra-gacka-obrazali-go-zagumny-ignaczak-i-kabaret-paranienormalni-wideo/.

Piotrowi jeszcze raz mówimy: “Gato”, dziękujemy! 

Galeria z imprezy – http://deluxe.trojmiasto.pl/Zakonczenie-kariery-z-klasa-wielkiego-siatkarza-n115964.html

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni