Do meczu Trefl Gdańsk - Aluron CMC Warta Zawiercie zostało
Kup bilet
01 maj

#UkładamyDlaWas – wyjątkowe puzzle Trefla i Fundacji WOŚP

Firma Trefl SA razem z Fundacją WOŚP zorganizowała wspólną akcję na rzecz pomocy służbie zdrowia w Polsce – #UkładamyDlaWas.

Producent puzzli stworzył specjalny produkt, który został zadedykowany pracownikom służby zdrowia – Bohaterom walczącym z wirusem COVID-19. Cały przychód ze sprzedanych puzzli zostanie przekazany na Fundusz Interwencyjny Fundacji WOŚP na rzecz walki z koronawirusem.

Puzzle wydane zostały jako wersja limitowana i będą dostępne w ilości 10 000 sztuk. Grafikę puzzli stworzyli artyści – graficy, pracownicy firmy Trefl. Puzzle będą dostępne od 4 maja na https://sklep.trefl.com/.

Kupując puzzle z limitowanej serii WOŚP #UkładamydlaWas:

  • Wspierasz służbę zdrowia w walce z koronawirusem – cały przychód ze sprzedaży przekazany zostanie na rzecz Funduszu Interwencyjnego WOŚP, stworzonego do walki z COVID-19.
  • Staniesz się posiadaczem niepowtarzalnego wzoru puzzli, upamiętniającego tę wspaniałą akcję. A gdy wszystko wróci do normy, będą Ci przypominać o tym wyjątkowym czasie w Polsce i na świecie.
  • Dołączysz do grona wspaniałych ludzi, którzy chcą pomagać. Jest nas coraz więcej, a nasz cel jest coraz bliżej.
  • Sprawisz, że świat stanie się lepszy, a my będziemy zdrowsi. Pamiętaj, w obecnej chwili każdy gest ma znaczenie.  Twój gest może stać się częścią większej układanki.

Serdecznie zachęcamy do wsparcia akcji przez zakup od 4 maja wyjątkowych puzzli!

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni