Do meczu Trefl Gdańsk - Aluron CMC Warta Zawiercie zostało
Kup bilet
08 lut

Tłusty Czwartek z “gdańskimi lwami” i hotelem Sheraton Sopot

Dzisiaj, 8 lutego, z samego rana w okolicach skrzyżowania Alei Grunwaldzkiej i ulicy Romana Dmowskiego w Gdańsku, Trefl Gdańsk zorganizował nietypową akcję marketingową z udziałem dwóch zawodników – Janusza Gałązki i Jakuba Czerwińskiego. Inicjatywa miała na celu nie tylko promocję klubu oraz nadchodzącego meczu z PGE GiEK Skrą Bełchatów, ale także nawiązanie bliższej relacji z fanami oraz świętowanie Tłustego Czwartku w wyjątkowy sposób. Całą akcję zorganizowano przy współpracy z Partnerem klubu – Sheraton Sopot Hotel, który przygotował pyszne pączki na tę okazję. Mieszkańcy Gdańska mogli skosztować słodkości z nadzieniem pistacjowym oraz różanym. Wiele osób czekało, by zasmakować specjałów i spotkać się z ulubionymi siatkarzami.

Janusz Gałązka i Jakub Czerwiński pełni entuzjazmu i uśmiechu rozdawali pączki gdańszczanom, nawiązując przy tym rozmowy i pozdrawiając każdego z osobna. To był niepowtarzalny moment dla kibiców, którzy mieli okazję bliższego kontaktu z swoimi idolami. Ponadto mieszkańcy Gdańska otrzymali vouchery zniżkowe na bilety na najbliższy mecz Trefla Gdańsk z PGE GiEK Skrą Bełchatów, który odbędzie się w najbliższą niedzielę o 17:30 w ERGO ARENIE.

W Sheraton Sopot Hotel Tłusty Czwartek można świętować w każdy czwartek. Co tydzień w Barze 512 dostępne są świeże pączki w różnych smakach, które smażone są przez cukierników hotelu. Specjały przygotowane przez sopocki Sheraton są większe niż tradycyjne pączki i ważą około 200 gramów. Ponadto, z okazji dzisiejszego święta, Sheraton Sopot przygotował pączki-giganty o smaku maliny, kokosu i pistacji, a ich waga przekracza 800 gramów! Wszystkie słodkości są w stu procentach naturalne i wykonywane zgodnie z tradycją.

 

Następny mecz Trefla Gdańsk już w tę niedzielę o 17:30! Bilety na spotkanie Trefl Gdańsk vs PGE GiEK Skra Bełchatów dostępne są na www.gdanskielwy.pl.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni