Do rozpoczęcia sezonu 2024/2025 zostało
Kup bilet
08 lut

Tłusty Czwartek z “gdańskimi lwami” i hotelem Sheraton Sopot

Dzisiaj, 8 lutego, z samego rana w okolicach skrzyżowania Alei Grunwaldzkiej i ulicy Romana Dmowskiego w Gdańsku, Trefl Gdańsk zorganizował nietypową akcję marketingową z udziałem dwóch zawodników – Janusza Gałązki i Jakuba Czerwińskiego. Inicjatywa miała na celu nie tylko promocję klubu oraz nadchodzącego meczu z PGE GiEK Skrą Bełchatów, ale także nawiązanie bliższej relacji z fanami oraz świętowanie Tłustego Czwartku w wyjątkowy sposób. Całą akcję zorganizowano przy współpracy z Partnerem klubu – Sheraton Sopot Hotel, który przygotował pyszne pączki na tę okazję. Mieszkańcy Gdańska mogli skosztować słodkości z nadzieniem pistacjowym oraz różanym. Wiele osób czekało, by zasmakować specjałów i spotkać się z ulubionymi siatkarzami.

Janusz Gałązka i Jakub Czerwiński pełni entuzjazmu i uśmiechu rozdawali pączki gdańszczanom, nawiązując przy tym rozmowy i pozdrawiając każdego z osobna. To był niepowtarzalny moment dla kibiców, którzy mieli okazję bliższego kontaktu z swoimi idolami. Ponadto mieszkańcy Gdańska otrzymali vouchery zniżkowe na bilety na najbliższy mecz Trefla Gdańsk z PGE GiEK Skrą Bełchatów, który odbędzie się w najbliższą niedzielę o 17:30 w ERGO ARENIE.

W Sheraton Sopot Hotel Tłusty Czwartek można świętować w każdy czwartek. Co tydzień w Barze 512 dostępne są świeże pączki w różnych smakach, które smażone są przez cukierników hotelu. Specjały przygotowane przez sopocki Sheraton są większe niż tradycyjne pączki i ważą około 200 gramów. Ponadto, z okazji dzisiejszego święta, Sheraton Sopot przygotował pączki-giganty o smaku maliny, kokosu i pistacji, a ich waga przekracza 800 gramów! Wszystkie słodkości są w stu procentach naturalne i wykonywane zgodnie z tradycją.

 

Następny mecz Trefla Gdańsk już w tę niedzielę o 17:30! Bilety na spotkanie Trefl Gdańsk vs PGE GiEK Skra Bełchatów dostępne są na www.gdanskielwy.pl.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Partner Techniczny

Patroni medialni