Do rozpoczęcia sezonu 2024/2025 zostało
Kup bilet
28 wrz

Przedsezonowe spotkanie w Galerii Bałtyckiej!

Trefl Gdańsk pierwszy mecz nowego sezonu PlusLigi rozegra w środę, 4 października, o godz. 18:30. „Gdańskie lwy” podejmą w ERGO ARENIE zespół ONICO Warszawa. Zanim jednak spotkamy się w hali na granicy Gdańska i Sopotu, zapraszamy Was do Galerii Bałtyckiej! W niedzielne popołudnie – o godz. 14:00 – spotkamy się na poziomie -1 przy sklepie Smyk. Dla kibiców przygotowane zostało mnóstwo atrakcji, m.in. wspólne konkursy z zawodnikami. Przede wszystkim jednak chcemy Wam podziękować za wsparcie i dołączenie do akcji „doLEWamy do pełna”, dzięki czemu możemy stanąć na starcie nowego sezonu!

W spotkaniu udział weźmie cała drużyna i sztab szkoleniowy, poza graczami zagranicznymi, którzy przybędą do Gdańska po zakończeniu udziału w Mistrzostwach Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów. Będzie to więc świetna okazja do bliższego poznania nowych twarzy Trefla Gdańsk – Michała Kozłowskiego, Piotra Nowakowskiego, Macieja Olenderka, Artura Szalpuka oraz drugiego trenera Bogdana Kotnika, a także spotkania ze świetnienie znanymi już Wojciechem Grzybem, Wojciechem Ferensem, Szymonem Jakubiszakiem, Fabianem Majcherskim, kapitanem Mateuszem Miką, Patrykiem Niemcem, Damianem Schulzem oraz sztabem szkoleniowym – Andreą Anastasim, Wojciechem Sibigą, Karolem Rędziochem, Piotrem Ślugajskim oraz Jackiem Rybakiem.

Po prezentacji i atrakcjach, które odbywać będą się na scenie, zapraszamy do wspólnych zdjęć i pamiątkowych autografów! Natomiast już w środę, 4 października, o godz. 18:30 widzimy się w ERGO ARENIE podczas starcia z ONICO Warszawa. Bilety na to starcie są w sprzedaży à https://trefl.ticketsoft.pl/.

Serdecznie zapraszamy w niedzielę na godz. 14 do Galerii Bałtyckiej oraz w środę o godz. 18:30 do ERGO ARENY!

 

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni