Do meczu Trefl Gdańsk - Aluron CMC Warta Zawiercie zostało
Kup bilet
22 mar

Przed gdańskimi kadetami przedostatni etap mistrzostw Polski

Podopieczni Ariela Fijoła w najbliższy piątek rozpoczną zmagania w półfinale rozgrywek krajowych, w którym zmierzą się z zespołami z Piły, Rzeszowa i Warszawy. Przedostatnia faza mistrzostw składa się z czterech turniejów, z których po dwie najlepsze drużyny uzyskają awans do finału.

Po dłuższej przerwie na boisko wracają gdańscy kadeci. Tym razem czeka ich rywalizacja w 1/2 mistrzostw Polski, po której w grze o medale pozostanie już tylko osiem ekip. W turnieju grupy I, rozgrywanym w stolicy Pomorza, żółto-czarni zmierzą się z UKSem SMSem Jokerem Piła, AKSem V LO Rzeszów oraz UMKSem MOSem Wolą Warszawa. Pozostali półfinaliści powalczą w Olsztynie (grupa II), Częstochowie (grupa III) i Poznaniu (grupa IV). Podczas trzydniowych pojedynków (24-26.03) drużyny zagrają ze sobą systemem “każdy z każdym”, a w niedzielne popołudnie poznamy finałową ósemkę mistrzostw Polski.

Areną zmagań grupy I będzie hala Gdańskiego Ośrodka Sportu przy ul. Kołobrzeskiej. Ci, którzy nie będą mogli osobiście dopingować swoich ulubieńców, na kanale YouTube Trefl Gdańsk młodzież znajdą transmisje na żywo z całego turnieju, którą przeprowadzi firma zobacz.tv.

Sponsorami turnieju 1/2 mistrzostw Polski juniorów młodszych organizowanego przez Trefl Gdańsk są: Miasto Gdańsk, Trefl SA, Coldstore, Polski Związek Piłki Siatkowej oraz Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej.

Harmonogram 1/2 mistrzostw Polski juniorów młodszych:
24.03
13:00 Trefl Gdańsk – UKS SMS Joker Piła
ok. 15:30 AKS V LO Rzeszów – UMKS MOS Wola Warszawa

25.03
11:00 UKS SMS Joker Piła – UMKS MOS Wola Warszawa
ok. 13:30 Trefl Gdańsk – AKS V LO Rzeszów

26.03
11:00 AKS V LO Rzeszów – UKS SMS Joker Piła
ok. 13:30 UMKS MOS Wola Warszawa – Trefl Gdańsk

 

fot. 058sport.pl

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni