Do rozpoczęcia sezonu 2024/2025 zostało
Kup bilet
26 lip

Oferta pracy: Młodszy Specjalista ds. komunikacji

Klub Trefl Gdańsk SA prowadzi rekrutację na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Komunikacji. Do zadań nowozatrudnionej osoby będzie należała przede wszystkim kompleksowa obsługa profili w Social Mediach „gdańskich lwów”.

Kim jesteśmy?

Klub Trefl Gdańsk SA powstał w 2005 roku i od tamtej pory prowadzi równolegle: profesjonalną drużynę siatkarzy seniorów oraz szkolenie młodzieży w Gdańskiej Szkole Mistrzostwa Sportowego. Od sezonu 2011/2012 drużyna Trefla Gdańsk występuje w PlusLidze. Równie dużą wagę, jak do sportu, zarząd klubu przywiązuje do kwestii marketingowych i komunikacyjnych, co owocuje m.in. najwyższymi wynikami frekwencyjnymi w lidze.

Główne obszary odpowiedzialności i zadania:

  • prowadzenie (ze wsparciem i pod nadzorem rzecznika prasowego) profili Trefla Gdańsk w Social Mediach (Facebook, Instagram, Twitter, przyszłościowo TikTok), obsługa Social Mediow również podczas meczów domowych i wyjazdowych;
  • przygotowywanie prostych grafik w Canvie do postów meczowych (wyjściowy skład, wynik po setach i pomeczowy);
  • zlecanie grafikowi grafik do mediów społecznościowych (grafiki meczowe, infografiki, matchday’e, grafiki o eventach, grafiki urodzinowe);
  • współpraca z klubową telewizją w zakresie przygotowania promocyjnych materiałów video do Social Mediów;
  • odpowiadanie kibicom w mediach społecznościowych oraz na listy tradycyjne wysyłane do klubu (dotyczące autografów);
  • kontrolowanie trendów rynku w zakresie marketingu sportowego oraz działań komunikacyjnych i promocyjnych;
  • współtworzenie planów promocyjnych dla klubu Trefl Gdańsk;
  • aktywne uczestnictwo w pracach działu komunikacji i marketingu.

Jakie mamy wymagania?

  • ukończone studia licencjackie lub magisterskie, najlepiej z obszaru komunikacji, dziennikarstwa, Public Relations, czy zarządzania w sporcie;
  • nienaganna znajomość języka polskiego, czujne oko na literówki;
  • zainteresowanie sportem oraz marketingiem sportowym (z naciskiem na komunikację w sporcie);
  • wysoka kultura osobista oraz dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
  • otwarty umysł, głowa pełna pomysłów i duże pokłady entuzjazmu;
  • znajomość języka angielskiego;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: 4200-4600 PLN brutto UoP, 4200-4600 PLN faktura netto (B2B);
  • elastyczne godziny pracy;
  • możliwość prywatnej opieki medycznej;
  • służbowy laptop i telefon;
  • bilety na mecze Trefla Gdańsk i Trefla Sopot.

Miejsce pracy: ERGO ARENA
Tryb pracy: pełen etat

Zgłoszenia prosimy wysyłać do 11 sierpnia 2023 roku na sekretariat@sport.trefl.com

W CV prosimy zawrzeć klauzulę RODO:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trefl Gdańsk SA w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Partner Techniczny

Patroni medialni