NAJBLIŻSZY MECZ DOMOWY! Trefl Gdańsk vs Aluron Virtu CMC Zawiercie
Kup bilet
15 Kwi

Karol Rędzioch żegna się z Gdańskiem

Po pięciu latach pracy w Treflu Gdańsk z klubem żegna się Karol Rędzioch – statystyk i asystent trenera Andrei Anastasiego. Dziękujemy Karolowi za lata pracy w żółto-czarnych barwach!

Karol Rędzioch pracę z „gdańskimi lwami” jako statystyk zespołu rozpoczął w sezonie 2014/2015, gdy drużynę obejmował trener Andrea Anastasi. Rędzioch już wcześniej pracował z Włochem – w kadrze Polski – a do Gdańska przeniósł się z AZS-u Częstochowa. Podczas pięciu lat w Gdańsku zdobył z drużyną wicemistrzostwo Polski i brązowy medal PlusLigi, dwa Puchary Polski, Superpuchar kraju, a także awansował do TOP 12 Ligi Mistrzów w 2016 roku oraz ćwierćfinału europejskich zmagań w 2019 roku. Poza pracą w sztabie Trefla Rędzioch przez ostatnie lata współpracował także z kadrami narodowymi – m.in. seniorską reprezentacją Polski, biało-czerwonymi kadrami B i U-23, a w 2018 roku rozpoczął pracę w drużynie narodowej Belgii.

Bardzo dziękujemy Karolowi za pięć lat pracy w sztabie „gdańskich lwów” – najpierw w roli statystyka, a później również asystenta trenera. To świetny fachowiec, o czym świadczą także jego liczne angaże do drużyn narodowych. Trzymamy kciuki za jego dalsze sukcesy zawodowe, a w Gdańsku – tak jak trenera Anastasiego – będziemy go witać zawsze jak w domu – powiedział Dariusz Gadomski, prezes Trefla Gdańsk.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni