Do rozpoczęcia sezonu 2024/2025 zostało
Kup bilet
03 sie

Gdańscy siatkarze po raz trzeci wystąpią pod nazwą Trefl Royal Seafood Gdańsk podczas PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki

Już 17 sierpnia rusza kolejna edycja PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki. W tym roku zawody odbędą się w Gdańsku, a „gdańskie lwy” po raz trzeci wystąpią pod nazwą Trefl Royal Seafood Gdańsk. Chociaż zmiana ta obowiązywać będzie przez kilka dni, to marka Royal Seafood od lat angażuje się i wspiera gdański klub.

Letni cykl siatkówki plażowej PreZero Grand Prix odbywa się od 2020 roku. Tego lata rozegrana zostanie czwarta edycja tego turnieju, w której zmierzą się  wszystkie plusligowe zespoły. W tym roku zmieniono formułę zawodów: cztery najlepsze zespoły z PlusLigi zostały rozstawione w czterech grupach i do nich zostały dolosowane pozostałe drużyny. Tegoroczny turniej to prawdziwe święto dla kibiców siatkówki, ponieważ na piasku zostaną rozegrane aż trzydzieści dwa mecze. Pierwsze spotkanie Trefl Royal Seafood zagra w czwartek, 17 sierpnia o 10:15 z drużyną PGE GiEK Skry Bełchatów.

Nowa nazwa zespołu gdańskich siatkarzy, która obowiązywać będzie podczas letnich rozgrywek, to efekt wsparcia od marki Royal Seafood na rozgrywki plażowe, a także wieloletniej współpracy podmiotów. Producent i importer ryb oraz owoców morza już od ponad siedmiu lat wpiera gdańskich siatkarzy. W trakcie trwania rozgrywek PlusLigi logo Royal Seafood można dostrzec zarówno na koszulkach meczowych i nośnikach reklamowych w hali, jak i m.in. na strojach młodych zawodników, którzy pomagają przy obsłudze meczów. Kibice także świetnie znają logo marki – rybkę w królewskiej koronie – bowiem już od pięciu sezonów Royal Seafood funduje klaskacze, dzięki którym fani Trefla mogą głośno zagrzewać drużynę do boju.

Już po raz trzeci nasza drużyna zmieni nazwę na Trefl Royal Seafood Gdańsk na czas trwania ligi letniej PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki. Od siedmiu sezonów Royal Seafood wspiera nasz klub, za co jestem bardzo wdzięczny właścicielowi firmy, Panu Sławomirowi Pierniciekimu. Kontynuacja naszego wspólnego projektu plażowego jest zwieńczeniem naszej fantastycznej współpracy i jednocześnie pierwszym wspólnym krokiem w sezon 2023/2024. W tym roku zawodnicy po raz kolejny wystąpią w strojach meczowych z motywem krewetek i ryb, czyli głównych produktów kojarzących się z marką Royal Seafood – mówi Dariusz Gadomski, Prezes Trefla Gdańsk.

W tej edycji PreZero Grand Prix zespół Trefl Royal Seafood Gdańsk znalazł się w grupie A razem z PGE GiEK Skrą Bełchatów, Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle oraz Cuprum Lubin. Pełny harmonogram meczów gdańszczan prezentuje się następująco:

Czwartek, 17 sierpnia 2023, 10:15
Trefl Royal Seafood Gdańsk – PGE GiEK Skra Bełchatów

Piątek, 18 sierpnia 2023, 17:45
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Trefl Royal Seafood Gdańsk

Sobota, 19 sierpnia 2023, 14:00
Trefl Royal Seafood Gdańsk – Cuprum Lubin

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni