NAJBLIŻSZY MECZ DOMOWY! Trefl Gdańsk vs Aluron Virtu CMC Zawiercie
Kup bilet
07 Lut

Gdańscy kadeci powalczą o złoto w Pomorskiem

Pierwszą część rozgrywek Trefl Gdańsk I przeszedł jak burza. Wygrał wszystkie spotkania, plasując się na pierwszym miejscu tabeli, zarówno na etapie grupowym, jak i późniejszych rozstrzygnięć o miejsca 1-6, z bilansem setów 54:1. Dodatkowo wysokie zwycięstwa w każdej z partii stawiają pierwszych żółto-czarnych w roli faworytów finału.

Ich młodsi koledzy z drugiej drużyny zaliczyli po drodze kilka porażek. Najpierw w grupie B przegrali po pięciosetowym boju z GKS-em Stoczniowcem, zaś w drugim etapie rozgrywek ulegli dwukrotnie starszemu zespołowi Trefla i raz Lęborkowi w tie-breaku. Drużyna Ariela Fijoła często grała w osłabieniu, jednak znaczna większość pojedynków skończyła się dla niej pomyślnie, co pozwoliło jej awansować z drugiego miejsca do wojewódzkiego finału.

W piątek, 9 lutego treflowe ekipy rozpoczną pomorskie zmagania finałowe o godzinie 12.30. Później na parkiecie pojawią się lęborczanie oraz gdańszczanie z GKS-u Stoczniowca. W sobotę pierwszy mecz, pomiędzy Treflem Gdańsk II a SPS-em Lębork, przewidziano na godzinę 10, drugi  Trefla Gdańsk I z GKS-em Stoczniowcem Gdańsk  na 12.30. Ostatniego dnia ponownie o godzinie 10 zacznie się starcie kadetów Ariela Fijoła z GKS-em Stoczniowcem, a o 12.30 drużyna Mariusza Łobacza podejmie lęborczan. Chwilę po ostatnim gwizdku odbędzie się dekoracja najlepszych pomorskich ekip. Wszystkie spotkania rozegrane zostaną w hali Gdańskiego Ośrodka Sportu przy ulicy Kołobrzeskiej 61 w Gdańsku.

Zapraszamy do kibicowania!

 

Finał Wojewódzki Kadetów – terminarz:
hala GOS-u, ul. Kołobrzeska 61, Gdańsk

9.02
g. 12.30 Trefl Gdańsk I – Trefl Gdańsk II
g. 15.00 SPS Lębork – GKS Stoczniowiec Gdańsk

10.02
g. 10.00 Trefl Gdańsk II – SPS Lębork
g. 12.30 Trefl Gdańsk I – GKS Stoczniowiec Gdańsk

11.02
g. 10.00 Trefl Gdańsk II – GKS Stoczniowiec Gdańsk
g. 12.30 Trefl Gdańsk – SPS Lębork
dekoracja

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni