NAJBLIŻSZY MECZ DOMOWY! Trefl Gdańsk vs Aluron Virtu CMC Zawiercie
Kup bilet
03 Sty

Bilety na pierwsze domowe starcie w 2020 roku – środa, 22.01, 18:30, ERGO ARENA

Trefl Gdańsk 2020 rok rozpocznie od dwóch meczów na wyjeździe – w środę 15 stycznia o godz. 17:30 gdańszczanie zmierzą się na południu Polski z Jastrzębskim Węglem w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski, a w niedzielę 19 stycznia udadzą się do Radomia. Z koeli w ERGO ARENIE 2020 rok rozpoczniemy starciem z GKS-em Katowice w środę 22 stycznia o godz. 18:30. Bilety na ten mecz są już dostępne na www.gdanskielwy.pl w cenach od 10 do 30 zł.

Starciem 19 stycznia w Radomiu z Cerradem Eneą „gdańskie lwy” rozpoczną drugą rundę fazy zasadniczej PlusLigi. Domowy pojedynek z GKS-em będzie więc już drugim spotkaniem drużyn trenerów Winiarskiego i Daszkiewicza w tym sezonie. W listopadzie w Katowicach górą byli gdańszczanie, ale do wyłonienia zwycięzcy potrzebne było aż pięć setów. GKS to zresztą zespół, który bardzo lubi w tych rozgrywkach tie-breaki – gracze ze Śląska rozegrali ich już bowiem osiem w 12 meczach. W ERGO ARENIE w środowe popołudnie 22 stycznia zapowiadają się więc wielkie emocje! Barw najbliższego domowego rywala Trefla bronią m.in. Rafał Szymura, który w poprzednim sezonie odegrał dużą rolę w zdobyciu przez Grupę Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle mistrzostwa Polski, Jan Nowakowski, który latem razem z Pawłem Halabą, Łukaszem Kozubem i Bartoszem Filipiakiem sięgnął po srebro Uniwersjady, czy Jakub Jarosz, który w minionych rozgrywkach reprezentował Asseco Resovię Rzeszów. Wsparciem dla gdańszczan będzie doping najlepszej, żółto-czarnej publiczności!

Bilety

Bilety na starcie z GKS-em Katowice można kupować za pośrednictwem strony www.gdanskielwy.pl, a także w kasach w ERGO ARENIE oraz punktach partnerskich – Hotelu Haffner, siedzibie Stowarzyszenia Turystycznego Sopot oraz Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART. Ceny zaczynają się już od 10 zł w przypadku wejściówek ulgowych oraz 15 zł za bilet normalne w strefie zielonej, kończąc na odpowiednio 20 i 30 zł w gwarantującej najlepszy widok na boisko strefie czerwonej.

Zniżki przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia oraz seniorom, którzy ukończyli 60. rok życia. Została przygotowana także specjalna dla rodzin – kibicując w wyznaczonym sektorze, za bilet dla dziecka do 13. roku życia zapłacimy jedynie 2 zł.

Z takiej samej stawki – 2 zł za bilet – mogą korzystać grupy szkolne (zgłoszenia grup szkolnych przyjmuje Kamil Leśniewski – k.lesniewski@sport.trefl.com. 1 opiekun na 14 uczniów ma wstęp darmowy).

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni