Do rozpoczęcia sezonu 2024/2025 zostało
Kup bilet
08 maj

Bartłomiej Bołądź żegna się z Gdańskiem

28-letni atakujący Bartłomiej Bołądź, który w sezonie 2022/2023 reprezentował żółto-czarne barwy żegna się z Gdańskiem. – Bardzo dziękujemy Bartkowi za wszystkie punkty zdobyte dla Trefla. Teraz trzymamy przede wszystkim kciuki za jego grę w biało-czerwonych barwach – mówi Prezes Trefla Gdańsk Dariusz Gadomski.

Bartłomiej Bołądź do Trefla Gdańsk dołączył przed sezonem 2022/2023. Atakujący wystąpił w 32 meczach, w których zdobył 566 punktów, notując przy tym prawie 52% skuteczności w ataku. Zawodnik popisał się 44 asami serwisowymi i 41-krotnie zatrzymał rywali blokiem. Po ośmiu spotkaniach został nagrodzony statuetką MVP, a jego dobra gra przełożyła się także na czołowe miejsca w rankingach punktujących i atakujących PlusLigi. Po dobrym sezonie ligowym Bartłomiej Bołądź został powołany do szerokiej kadry przez trenera Grbicia i dziś zaczyna zgrupowanie w biało-czerwonych barwach.

Bardzo dziękujemy Bartkowi za miniony sezon i wszystkie punkty zdobyte dla Trefla. Bardzo się cieszymy, że Bartek otrzymał powołanie do szerokiej reprezentacji Polski i mamy nadzieję, że czas w Gdańsku był kolejnym krokiem w jego rozwoju. Można powiedzieć, że przez te ostatnie miesiące na widok Bartka wszyscy się uśmiechali, bowiem na treningi przychodził on z głośnikiem, więc był szatniowym DJ-em i źródłem pozytywnych wibracji. Życzymy Bartkowi dalej takiej dobrej energii, kolejnych kroków w przód w karierze, a teraz trzymamy przede wszystkim kciuki za jego grę w biało-czerwonych barwach – mówi Prezes Trefla Gdańsk Dariusz Gadomski.

Dziękujemy, Boły!

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni