NAJBLIŻSZY MECZ DOMOWY! Trefl Gdańsk vs Aluron Virtu CMC Zawiercie
Kup bilet
04 Paź

Z Indykpolem AZS-em Olsztyn w Cedrach Wielkich

10 dni przed pierwszym meczem Trefla Gdańsk w PlusLidze – w czwartek 17 października o godz. 17:30 – gdańszczanie w ramach spotkania sparingowego podejmą w Cedrach Wielkich Indykpol AZS Olsztyn. „Gdańskie lwy” już po raz kolejny organizują mecze kontrolne w gminach położonych niedaleko Gdańska, propagując tym samym siatkówkę w regionie i zachęcając Pomorzan do uczestniczenia w ligowych wydarzeniach w ERGO ARENIE.

Spotkania w Cedrach Wielkich będą ostatnim sprawdzianem Trefla Gdańsk przed startem sezonu 2019/2020 PlusLigi. Przypomnijmy, że na inaugurację rozgrywek drużyna prowadzona przez trenera Winiarskiego podejmie w niedzielę 27 października w ERGO ARENIE PGE Skrę Bełchatów. 10 dni wcześniej – w czwartek 17 października o 17:30, a także piątek 18 października o godz. 16:30 – gdańszczanie podejmą w Cedrach Wielkich Indykpol AZS Olsztyn. W nowo otwartej hali będzie więc można poczuć wielkie siatkarskie emocje, bowiem obydwie ekipy będą już na finiszu szlifowania formy na pierwsze starcia o ligowe punkty. Czwartkowe spotkanie będzie otwarte dla publiczności, a bilety w cenach 2 i 4 zł od początku przyszłego tygodnia będzie można nabywać w Żuławskim Ośrodku Kultury i Sportu w Cedrach Wielkich oraz w Hali Sportowej w Cedrach Wielkich u kierownika obiektu. Piątkowy mecz będzie z kolei dedykowany uczniom ze szkół z gminy.

Przypomnijmy, że to nie pierwsze spotkania sparingowe, które Trefl Gdańsk rozgrywa w gminach położonych niedaleko Gdańska. W ubiegłym roku oraz dwa lata temu areną meczów kontrolnych z Indykpolem AZS-em Olsztyn była hala w Przywidzu. Na otwarcie tego obiektu gdańszczanie mierzyli się natomiast z JT Thunders Hiroszima, co było sporym wydarzeniem. Teraz Trefl zaprezentuje się w Cedrach Wielkich, propagując tym samym siatkówkę w kolejnej gminie i zachęcając mieszkańców Cedrów do uczestniczenia w ligowych wydarzeniach w ERGO ARENIE. Podczas czwartkowego sparingu (17 października) w hali w Cedrach pojawią się też dobrze znane z plusligowych starć gdańszczan konkursy, a o animację publiczności zadba spiker „gdańskich lwów” Michał Rudnicki. Oczywiście w hali będzie także możliwość nabycia gadżetów Trefla, a po meczu zawodnicy i trenerzy gdańszczan udadzą się do kibiców, by rozdawać autografy i zrobić pamiątkowe zdjęcia. Podczas meczów promowany będzie także projekt „Siatkarz z klasą”, który już po raz szósty w sezonie 2019/2020 będzie prowadzony przez Trefl Gdańsk, a dedykowany jest szkołom z całego województwa. Grupy szkolne mogą bowiem kibicować w ERGO ARENIE nabywając bilety w preferencyjnych cenach (2zł / bilet w przypadku meczów standard i  5 zł / bilet w przypadku meczów top), a następnie najliczniejsze klasy są zapraszane do ERGO ARENY na lekcje WF-u prowadzone przez siatkarzy i połączone ze zwiedzaniem hali.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni