Sobota z siatkarskimi emocjami w ERGO ARENIE! Trefl Gdańsk vs Stal Nysa
Kup bilet
04 październik

Z Gdańską Kartą Mieszkańca za darmo na mecz

W sezonie 2021/2022 Trefl Gdańsk ponownie zaprasza posiadaczy Gdańskiej Karty Mieszkańca do kibicowania z trybun ERGO ARENY. Każdy, kto ma aktywną Kartę, raz w sezonie może dopingować drużynę prowadzoną przez trenera Michała Winiarskiego z trybun gdańsko-sopockiej hali za darmo. Pierwsza okazja już w niedzielę 10 października o godz. 14:45 podczas domowej inauguracji sezonu. W sektorze 106 czeka 100 darmowych miejsc. Zapraszamy!

Niedziela 10 października to długo wyczekiwany moment przez siatkarskich kibiców z Pomorza! Trefl Gdańsk w pierwszym domowym meczu sezonu 2021/2022 podejmie na granicy Gdańska i Sopotu Aluron CMC Wartę Zawiercie, a kibice „gdańskich lwów” powrócą do ERGO ARENY po ponad rocznej przerwie! Ogromne emocje gwarantowane, tym bardziej, że do zawiercian dołączyli m.in. jeden z topowych siatkarzy globu, brązowy medalista igrzysk olimpijskich, Facundo Conte, a także dwukrotny mistrz świata Dawid Konarski, czy serbski przyjmujący Uros Kovacevic. Obok boiska jak zawsze czekać będą atrakcje dla młodszych i starszych kibiców, zapowiada się świetne, siatkarskie widowisko!

Gdańszczanki i gdańszczanie posiadający Gdańską Kartę Mieszkańca raz w sezonie mogą zameldować się w ERGO ARENIE podczas meczu Trefla za darmo! Na każde spotkanie klub przygotowuje 100 miejsc dla posiadaczy Karty, na pierwsze spotkanie nowego sezonu czekają one w sektorze 106. Obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy, więc lepiej nie zwlekać!

Jak odebrać darmowy bilet na mecz Trefla Gdańsk?

 1. Wejdź na stronę www.gdanskielwy.pl
 2. Wybierz mecz Trefla Gdańsk, który Cię interesuje, kliknij w przycisk Zamawiam.
 3. Przy mapce z wizualizacją hali kliknij w przycisk Wybierz przy kondygnacji nr 1.
 4. Wybierz sektor, pamiętając o tym, że Karta Mieszkańca uprawnia do zakupu bezpłatnego biletu we wskazanym przez organizatora sektorze. W przypadku meczu z Aluronem CMC Wartą Zawiercie (niedziela, 10.10, 14:45) jest to sektor 106.
 5. W formularzu nad wizualizacją hali podaj numer swojej Karty Mieszkańca.
 6. Kliknij w przycisk Zatwierdź.
 7. Kliknij w przycisk Bezpłatne wejście na mecz – Trefl Gdańsk.
 8. Wybierz miejsce.
 9. Kliknij w przycisk Następna.
 10. Zaloguj się na swoje konto lub zarejestruj się, jeśli nie posiadasz konta w systemie biletowym na stronie www.gdanskielwy.pl. Możesz także skorzystać z możliwości ‘kup jako gość’.
 11. W podsumowaniu zamówienia podaj PIN Karty Mieszkańca (swój PIN znajdziesz w zakładce Profil po zalogowaniu się na swoje konto na www.jestemzgdanska.pl).
 12. Zaznacz akceptację regulaminu.
 13. Kliknij w przycisk Zamawiam.
 14. Bezpłatny bilet zostanie wysłany na Twój adres e-mail.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni