MECZ DOMOWY! Sprzedaż biletów wkrótce! Trefl Gdańsk vs Jastrzębski Węgiel
Kup bilet
06 Cze

„Wiara w Winiara” – specjalna kolekcja i nowy sklep internetowy Trefla Gdańsk

Funkcjonalność, przejrzystość i intuicyjność – ruszyła nowa odsłona sklepu internetowego Trefla Gdańsk. Kibice będą mogli jeszcze łatwiej nabyć klubowe gadżety, dzięki czytelnemu interfejsowi. Data uruchomienia nowego sklepu nie jest przypadkowa – do odwiedzenia strony zachęca okolicznościowa kolekcja „Wiara w Winiara” – Michał Winiarski został dziś bowiem ogłoszony jako pierwszy trener „gdańskich lwów”, a sezon 2019/2020 będzie jego debiutanckim w roli pierwszego szkoleniowca. Za projekt i wykonanie nowej strony sklepu internetowego odpowiada partner Trefla Gdańsk, agencja interaktywna 314.pl.  Serdecznie zapraszamy na sklep.treflgdansk.pl.

Sklep internetowy jest dopełnieniem oficjalnej strony klubu Trefl Gdańsk, która także była tworzona przez 314.pl i wystartowała w lutym tego roku. Strona sklepu jest równie przejrzysta, intuicyjna i czytelna. Dzięki  funkcji responsywności witryna będzie się dostosowywać do urządzenia, na którym jest aktualnie przeglądania. Żółto-czarna stylistyka ściśle nawiązuje do barw klubowych, a elementy graficzne oraz motyw lwa są spójne z obecną identyfikacją wizualną „gdańskich lwów”.

Wprowadzenie nowego sklepu zostało ogłoszone podczas konferencji prasowej, na której prezentowany był nowy trener Trefla Gdańsk Michał Winiarski. W sklepie jest już bowiem dostępna kolekcja „Wiara w Winiara”, przygotowania na powitanie nowego trenera. W ofercie kibice „gdańskich lwów” znajdą szalik, kubek, silikonową opaskę, naklejki oraz koszulkę. Gadżety są świetną okazją dla kibiców Trefla Gdańsk, by pokazać swoją wiarę w nowego trenera, Michała Winiarskiego.

Trzymam bardzo mocno kciuki za Michała, myślę, że podobnie jak całe siatkarskie środowisko i mamy przy tej okazji niespodziankę – klub przygotował specjalną kolekcję gadżetów „Wiara w Winiara”, którą podkreślamy ten nowy kontrakt trenerski i zarazem inaugurujemy działalność nowego sklepu internetowego dla kibiców. Trener ma moje pełne poparcie, zaufanie i wierzę, że nasza współpraca będzie długa i owocna  – powiedział Dariusz Gadomski, prezes Trefla Gdańsk.

Za kreację i wykonanie nowej strony sklepu Trefla Gdańsk odpowiedzialna jest agencja interaktywna 314.pl, która już w sezonie 2017/2018 została Partnerem Technologicznym Trefla Gdańsk. Logo 314.pl kibice mogą zaobserwować zarówno na strojach siatkarzy Trefla, jak i parkiecie ERGO ARENY oraz innych nośnikach reklamowych podczas meczów.

Serdecznie zapraszamy na stronę oficjalnego sklepu „gdańskich lwów” – sklep.treflgdansk.pl

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni