NAJBLIŻSZY MECZ DOMOWY! Trefl Gdańsk vs Aluron Virtu CMC Zawiercie
Kup bilet
02 Kwi

„Wejdź do gry” – unikatowe oferty w sklepie Trefla Gdańsk

Trening z Michałem Winiarskim, spotkanie z zawodnikami, możliwość wyświetlenia życzeń na ekranach nad boiskiem w kolejnym sezonie, czy obserwowanie zajęć „gdańskich lwów” z trybun sali treningowej w ERGO ARENIE. W związku z panującą pandemią i zakończeniem sezonu PlusLigi przed fazą play-off, Trefl Gdańsk wprowadził do swojego sklepu internetowego unikatowe oferty, które w obecnej sytuacji mogą wesprzeć klub, a dla kibiców będą wspaniałym przeżyciem, gdy tylko ich realizacja będzie możliwa.

Grupowy, godzinny trening z Michałem Winiarskim, meet&greet – spotkanie z zawodnikami Trefla, wyświetlenie w przyszłym sezonie w przerwie jednego z meczów życzeń na ekranach nad boiskiem w formie graficznej lub wideo, możliwość obserwowania z trybun treningu gdańszczan, zamieszczenie posta w klubowych kanałach social media, czy po prostu cegiełka „wspieram klub” – takie oferty pojawiły się w sklepie internetowym Trefla Gdańsk. Od momentu zawieszenia rozgrywek PlusLigi 12 marca Trefl Gdańsk dokłada wszelkich starań, by dostarczać kibicom rozrywki przez internet poprzez organizację m.in. Wirtualnego Pucharu Polski, live’ów na Instagramie, podczas których siatkarze grają z kibicami w planszówki Trefla, obcojęzycznych quizów z zagranicznymi zawodnikami, czy przygotowywanie filmików ze wskazówkami, jak można ćwiczyć w domu. Wirtualne atrakcje nie zastąpią jednak w pełni realnych emocji. W tym trudnym dla świata sportu okresie Trefl Gdańsk zaprasza więc kibiców, by ci jeszcze mocniej weszli do gry, a gdy tylko będzie to możliwe, doświadczą dotąd nieznanych przeżyć, jak trening pod okiem Michała Winiarskiego.

Podobnie jak dla wielu branż w naszym kraju obecny czas dla świata sportu jest bardzo wymagający. Wierzymy, że pandemia w najbliższych tygodniach ustanie i będziemy mogli się przygotowywać do kolejnego sezonu. Nasi kibice wielokrotnie okazywali nam wsparcie, nie ukrywamy również, że przychody z biletów także stanowią część klubowego budżetu. Dlatego w tym trudnym okresie wprowadzamy do naszej oferty pewnego rodzaju unikaty, ponieważ nigdy wcześniej nie sprzedawaliśmy możliwości trenowania z Michałem Winiarskim, czy wyświetlania filmików z życzeniami na ekranach nad boiskiem podczas meczów, a wiemy, że na pewno dla niejednego z naszych fanów będzie to duże przeżycie. Serdecznie zapraszam żółto-czarnych kibiców do dołączenia do akcji i wejścia do gry – mówi prezes Trefla Gdańsk Dariusz Gadomski.

Klub po raz pierwszy zdecydował się także na wprowadzenie do sprzedaży cegiełki „wspieram klub”, a także umożliwienie zareklamowania swoich usług czy produktów w wciąż rozwijających się i rosnących klubowych kanałach social media. W tym przypadku w konstrukcji treści i ewentualnej grafiki można też oczywiście liczyć na wsparcie działu marketingu „gdańskich lwów”, podobnie jak przy chęci wyświetlenia grafiki bądź wideo z życzeniami na ekranach nad boiskiem w kolejnym sezonie. Serdecznie zapraszamy na https://sklep.sport.trefl.com/product-category/produkty/sklep-trefla-gdansk/wejdzdogry/!

Unikaty:

Grupowy, godzinny trening z Michałem Winiarskim
Cena: 150 zł

Gotowy na wycisk? „Wejdź do gry”, dołącz do treningu prowadzonego przez szkoleniowca „gdańskich lwów” i poznaj tajniki siatkówki pod okiem Mistrza Świata z 2014 roku! Grupowy, godzinny trening z Michałem Winiarskim zostanie zrealizowany w przypadku zgłoszenia się co najmniej 15 osób. Maksymalna liczba uczestników zajęć to 30 osób. Trening odbędzie się w drugiej połowie 2020 roku.

Meet&greet z „gdańskimi lwami”
Cena: 100 zł

„Wejdź do gry” i zyskaj niepowtarzalną okazję na spotkanie z „gdańskimi lwami”. Q&A z drużyną Trefla Gdańsk, a następnie czas na rozmowy indywidualne oraz wspólne zdjęcia z zawodnikami. Klub przygotuje dla uczestników także drobne upominki. Grupowe spotkanie z drużyną Trefla Gdańsk odbędzie się w przypadku zgłoszenia się co najmniej 15 osób. Maksymalna liczba uczestników meet&greet to 30 osób. Spotkanie odbędzie się w drugiej połowie 2020 roku.

Twoje życzenia na Koszu Centralnym – grafika
Cena: 25 zł

„Wejdź do gry” i spraw bliskiej osobie niesamowitą niespodziankę. Urodziny, imieniny, jubileusz – grafika w Twoimi życzeniami dla kibica Trefla Gdańsk wyświetlona na ekranach Kosza Centralnego nad boiskiem podczas meczu „gdańskich lwów” będzie idealnym prezentem-niespodzianką. Klub zadba o poprawne parametry grafiki przygotowanej według Twojego pomysłu. Świadczenie zostanie zrealizowane podczas meczu Trefla Gdańsk w sezonie 2020/2021, w terminie uprzednio uzgodnionym z Klubem.

Twoje życzenia na Koszu Centralnym – wideo
Cena: 50 zł

„Wejdź do gry” i spraw kibicowi „gdańskich lwów” niezapomnianą niespodziankę. Z okazji urodzin, imienin, jubileuszu lub bez okazji – filmik w Twoimi życzeniami dla kibica Trefla Gdańsk wyświetlony na ekranach Kosza Centralnego nad boiskiem podczas meczu „gdańskich lwów” będzie idealnym prezentem-niespodzianką. Klub zadba o dostosowanie Twojego filmiku do nośników nad boiskiem. Świadczenie zostanie zrealizowane podczas meczu Trefla Gdańsk w sezonie 2020/2021, w terminie uprzednio uzgodnionym z Klubem.

Zobacz trening „gdańskich lwów”
Cena: 50 zł

„Wejdź do gry” i zasiądź na trybunach podczas treningu „gdańskich lwów”! Jako jeden z pierwszych kibiców zobacz jak trenuje drużyna, która w rozgrywkach 2020/2021 będzie bronić żółto-czarnych barw. Po treningu czeka Cię tradycyjne zbicie „piątki” z zawodnikami oraz wspólne zdjęcie. Grupowe oglądanie treningu Trefla Gdańsk odbędzie się w przypadku zgłoszenia się co najmniej 15 osób. Maksymalna liczba obserwatorów to 50 osób. Świadczenie zostanie zrealizowane w drugiej połowie 2020 roku.

Twój post w klubowych social mediach
Cena: 200 zł

„Wejdź do gry” i promuj się w klubowych social mediach. Twój post zobaczy łącznie 65 200 obserwatorów Trefla Gdańsk w portalach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter oraz Instagram. Dzięki nam dotrzesz do swoich potencjalnych klientów. Klub zastrzega sobie możliwość odmowy zrealizowania świadczenia i zwrotu wpłaconej kwoty, jeśli treść będzie bezpośrednią konkurencją dla Partnerów oraz Sponsorów Klubu. Treść postów będzie przed publikacją akceptowana przez Klub. W przypadku pytań dotyczących tego świadczenia zapraszamy do kontaktu z Justyną Gdowską j.gdowska@treflgdansk.pl, tel. 882090199.

Cegiełka
Cena: 10 zł i wielokrotność

„Wejdź do gry” i wesprzyj klub nabywając „cegiełkę”. Otrzymasz mailowo certyfikat z podziękowaniem za Twoje zaangażowanie! Wybierz dowolną kwotę będącą wielokrotnością 10 zł.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni