Początek okresu przygotowawczego do sezonu 2021/2022
Kup bilet
09 Lip

W sierpniu nabory uzupełniające do klasy szóstej w SP 46

Trefl Gdańsk ma bardzo dobrą wiadomość dla szóstoklasistek i szóstoklasistów. Jeśli rok szkolny 2021/2022 chcecie rozpocząć w klasie o profilu piłki siatkowej, w sierpniu odbędą się dodatkowe nabory do klasy siatkarskiej w Szkole Podstawowej nr 46 w Gdańsku przy ul. Arkońskiej. Serdecznie zachęcamy wszystkich chętnych – dziewczynki i chłopców – na testy, które odbędą się 16 i 30 sierpnia, a które przeprowadzą trenerzy Mariusz Łobacz oraz wicemistrz świata z 2006 r. Wojciech Grzyb. 

Przypomnijmy, że Trefl Gdańsk od samego początku istnienia dba o szkolenie siatkarskiego narybku, prowadząc zespoły młodzików, juniorów młodszych i juniorów. Profilowane klasy w szkołach podstawowych to natomiast pierwszy etap siatkarskiego kształcenia, prowadzony pod skrzydłami UKS-u Akademii Siatkówki Trefl Gdańsk. Co istotne, do rozpoczęcia sportowej przygody nie są potrzebne umiejętności siatkarskie, a tylko ogólna sprawność i chęć do uprawiania aktywności fizycznej. Edukacja połączona ze zwiększoną liczbą zajęć ruchowych, a także w późniejszym czasie nauką rywalizacji w zawodach, to świetny sposób na zdrowy rozwój dziecka.

Klasa o profilu mistrzostwa sportowego piłki siatkowej charakteryzuje się równo rozłożonym naciskiem na rozwój sportowy i edukację szkolną. Bycie uczniem klasy o profilu siatkarskim daje możliwość późniejszej gry w młodzieżowych drużynach Trefla – młodzikach, juniorach młodszych i juniorach. Gra w tych zespołach może z kolei otworzyć ścieżkę kariery w profesjonalnej lidze siatkówki. Wychowankami Trefla Gdańsk lub zawodnikami, którzy przeszli przez większość zespołów młodzieżowych Trefla i którzy grają na plusligowych parkietach są m.in. Karol Urbanowicz, Jordan Zaleszczyk, Seweryn Lipiński, Dawid Pruszkowski, Fabian Majcherski , Szymon Jakubiszak, Przemysław Stępień, Mateusz Czunkiewicz, czy Mustapha M’Baye.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni