Początek okresu przygotowawczego do sezonu 2021/2022
Kup bilet
14 Wrz

Trwa sprzedaż biletów na inauguracyjne starcie sezonu 2020/2021!

Trefl Gdańsk pierwszy domowy mecz w sezonie 2020/2021 PlusLigi rozegra w ERGO ARENIE w piątek 25 września o godz. 20:30 z Cuprum Lubin. Serdecznie zachęcamy do przeżywania siatkarskich emocji po ponad półrocznej przerwie na żywo! Wejściówki w sezonie 2020/2021 są dostępne tylko online na www.gdanskielwy.pl.

Trefl Gdańsk wraca do ERGO ARENY po ponad sześciu miesiącach przerwy. W pierwszym domowym meczu w sezonie 2020/2021 „gdańskie lwy” podejmą ekipę Cuprum Lubin, czyli drużynę, do której przed obecnymi rozgrywkami przeniósł się wychowanek Trefla, Szymon Jakubiszak. Barw „Miedziowych” bronią również m.in. Wojciech Ferens i Nikolay Penchev. W swym pierwszym meczu w tym sezonie lubinianie walczyli z PGE Skrą Bełchatów i choć przegrali 1:3, aż dwa sety kończyły się na przewagi. Zapowiadają się wielkie emocje, a ponadto w spotkaniu tym Mariusz Wlazły po raz pierwszy w historii wystąpi w hali na granicy Gdańska i Sopotu w koszulce „gdańskiego lwa”! W drużynie Trefla przed własną publicznością zadebiutują także m.in. Bartłomiej Lipiński i Moritz Reichert, a po dwóch sezonach do żółto-czarnych barw powróci Mateusz Mika! Serdecznie zachęcamy do dopingowania gdańszczan i przeżywania świetnych, siatkarskich emocji na żywo!

Bilety

W sezonie 2020/2021 ceny biletów w strefach czerwonych i pomarańczowych wzrosły o 5 zł w porównaniu do poprzednich rozgrywek, natomiast niezmienne pozostały w strefie zielonej. To oznacza, że zaczynają się już od 10 zł w przypadku wejściówek ulgowych oraz 15 zł za bilet normalne w strefie zielonej, kończąc na odpowiednio 25 i 35 zł gwarantującej najlepszy widok na boisko w strefie czerwonej.

Zniżki przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia oraz seniorom, którzy ukończyli 60. rok życia. Została przygotowana także specjalna dla rodzin – kibicując w wyznaczonym sektorze (sektor 313), za bilet dla dziecka do 13. roku życia zapłacimy jedynie 2 zł. Dzieci do 7. roku życia, które kibicują z kolan rodziców, wstęp na mecze mają darmowy.

W sezonie 2020/2021 bilety są dostępne wyłącznie przez internet na www.gdanskielwy.pl.

Przy wejściu do hali bilet można okazać na telefonie lub w formie wydruku.

Z uwagi na przystosowanie hali do obostrzeń związanych z pandemią, w sezonie 2020/2021 Kibiców do hali zapraszamy wejściami B3 i D3, a nie jak do tej pory głównym wejściem A1. Wejście do sektorów będzie się odbywać z trzeciej kondygnacji, ponieważ pierwsze cztery rzędy dolnej kondygnacji trybun będą zsunięte i niedostępny będzie poziom boiska. Z uwagi na te zmiany kącik zabaw dla dzieci, sklepik kibica i kioski gastronomiczne zostaną przeniesione do korytarzy na trzeciej kondygnacji trybun (będą się znajdować na poziomie wejścia do hali).

Przy wejściach do hali poza kontrolą biletów ochrona będzie sprawdzać także, czy Kibice mają prawidłowo założone maseczki lub przyłbice oraz będzie każdemu dezynfekować ręce. Zasłanianie ust i nosa jest obowiązkowe do czasu zajęcia miejsca na trybunach oraz podczas przemieszczania się po obiekcie, jednak rekomendujemy ciągłe używanie maseczki lub przyłbicy.

Miejsca na trybunach są wycięte w szachownicę i prosimy je zajmować zgodnie z biletami, jednak jeśli kibicuje się z np. dzieckiem, można zająć miejsce obok.

W sezonie 2020/2021 po meczach nie będzie możliwości robienia zdjęć z zawodnikami i zbierania autografów.

Przypominamy także, że na www.gdanskielwy.pl trwa również sprzedaż całosezonowych karnetów. Ich ceny pozostały niezmienne w porównaniu do poprzedniego sezonu, a wybór stałego abonamentu poza rezerwacją miejsca gwarantuje też spore oszczędności. Więcej informacji – https://treflgdansk.pl/karnety-na-sezon-2020-2021-plusligi/.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni