NAJBLIŻSZY MECZ DOMOWY! Trefl Gdańsk vs Ślepsk Malow Suwałki
Kup bilet
23 Wrz

Trefl Gdańsk po raz pierwszy z własną… kawą!

Brazylijska kawa najwyższej jakości, a na niej stempel siatkarskiego Trefla Gdańsk? To efekt nawiązanej przed sezonem 2019/2020 współpracy gdańskiego klubu z marką Vieira Cafe. Kawa, która do stolicy Pomorza sprowadzana jest z brazylijskiej plantacji i nad Motławą wypalana przez Andre Vieira Barboza, od teraz będzie dostępna także w ofercie Trefla. Ponadto, na mocy współpracy z brazylijską marką siatkarze „gdańskich lwów” poznają nie tylko aromat z Ameryki Południowej, ale też wyjątkowe smaki w brazylijskiej restauracji Pousada Kumaki, która także prowadzona jest przez Andre Vieira, a położona kilka kilometrów od Gdańska.

Trefl Gdańsk w poprzednich sezonach dwukrotnie organizował specjalne akcje dla kibiców związane z kawą i budzące do dopingowania, częstując mieszkańców Trójmiasta tym wyjątkowym napojem w przeddzień najważniejszych meczów. Teraz lwi fani przez cały sezon będą mieć stały dopływ wyjątkowej, żółto-czarnej kofeiny. Gdański klub nawiązał współpracę z marką Vieira Cafe, a na jej mocy na opakowaniach skrywających brazylijskie ziarna, obok oznaczeń najwyższej jakości kawy, znalazł się także stempel Trefla Gdańsk. Kawa 100% Arabica Guaxupe, która do Gdańska sprowadzana jest z wyselekcjonowanej przez Andre Vieira brazylijskiej plantacji z południowego regionu Minas Gerais i tutaj świeżo wypalana, dostępna będzie w limitowanych ilościach w sklepie Trefla Gdańsk podczas meczów w sezonie 2019/2020. Z kolei bez żadnych ograniczeń firmowe opakowania Vieira Cafe o wielkości ćwierć, pół i 1 kilograma znaleźć można na http://vieiracafe.pl/ – w wersjach zarówno kawy ziarnistej, jak i mielonej (w odpowiednio cenach 37, 49 i 86 zł  w zależności od wielkości opakowania).

Siatkarze i sztab szkoleniowy Trefla Gdańsk w sezonie 2019/2020 poznają nie tylko brazylijski aromat, ale również przysmaki największego kraju Ameryki Południowej. Andre Vieira Barboza oprócz brazylijskiej kawy sprowadził bowiem nad Bałtyk także brazylijską kuchnię, prowadząc obok Gdańska – między Kowalami a Bąkowem – restaurację Pousada Kumaki. „Gdańskie lwy” skosztują tam jeszcze przed pierwszym meczem sezonu 2019/2020 tradycyjnej uczty Rodizio de Churrasco w wyjątkowej wiejskiej scenerii, z dopiętym na ostatni guzik każdym szczegółem, co nadaje restauracji wyjątkowego klimatu.

Na poznanie brazylijskiego aromatu w trakcie sezonu 2019/2020 szansę będą mieć również zawodnicy drużyn gości, przyjeżdżający do ERGO ARENY na starcia z Treflem Gdańsk, bowiem gift boxy Vieira Cafe będą dołączane do statuetek MVP. Jednak gracze „gdańskich lwów” zrobią wszystko, by brazylijskie prezenty pozostały w Gdańsku. Przypomnijmy, że pierwszy mecz nowego sezonu PlusLigi odbędzie się w ERGO ARENIE za blisko miesiąc – w niedzielę 27 października z PGE Skrą Bełchatów. Oczywiście nowy Partner „gdańskich lwów” wraz z klubem przygotuje także konkursy dla kibiców, które będą odbywać się w przerwach meczów, a nagrody w nich będą naturalnie kawowe.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni