NAJBLIŻSZY MECZ DOMOWY! Trefl Gdańsk vs Aluron Virtu CMC Zawiercie
Kup bilet
15 Lut

Trefl Gdańsk dołącza do ogólnopolskiej akcji „Weekend za pół ceny”

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to ogólnopolska akcja promocyjna, której głównym celem jest umożliwienie jak największej liczbie Polaków skorzystania z atrakcji turystycznych w wyjątkowo korzystnej cenie, jak również zachęcenie ich do częstszego podróżowania po Polsce, i to nie tylko w sezonie wakacyjnym. Tylko w 2017 roku w akcji wzięło udział prawie 190 000 turystów, a ponad 1 000 Partnerów zgłosiło swoje oferty. Organizatorami „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” jest Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna. W marcu 2018 roku do akcji po raz pierwszy dołączą „gdańskie lwy”, oferując 100 biletów za pół ceny na starcie z ekipą Dafi Społem Kielce, które rozegrane zostanie w ERGO ARENIE w niedzielę 11 marca (dokładna godzina meczu nie jest jeszcze znana).

Podczas tego spotkania kibice zobaczą po drugiej stronie siatki znajome twarze. Pierwszym rozgrywającym ekipy z Kielc jest były zawodnik Trefla Gdańsk  – Przemysław Stępień, a na pozycji libero gra dobrze znany kibicom z Pomorza Mateusz Czunkiewicz. Zespół Dafi Społem Kielce sezon 2017/2018 PlusLigi rozpoczął pod wodzą Wojciecha Serafina, który był wieloletnim asystentem Andrei Anastasiego, jednak w połowie grudnia rolę pierwszego trenera przejął Dariusz Daszkiewicz.

Drużyna z Kielc zajmuje aktualnie 15. miejsce w ligowej tabeli, przez co w każdym meczu zacięcie walczy o punkty, które mogą wynieść ją ze strefy spadkowej PlusLigi. Trefl Gdańsk z kolei, jako jeden z pretendentów do udziału  w fazie play-off, do której po rundzie zasadniczej awansuje sześć najlepszych ekip, nie odpuszcza cennych punktów, które zwiększają szanse na walkę o medale. Czeka nas więc kolejny zacięty pojedynek.

Jak zdobyć bilet za pół ceny?

Pierwsze sto osób, które zgłosi się mailowo u Kingi Rydzkowskiej (k.rydzkowska@sport.trefl.com) otrzyma bilet  na starcie z drużyną Dafi Społem Kielce za pół ceny. Promocja dotyczy stref czerwonych i pomarańczowych, biletów normalnych oraz ulgowych. Ceny po 50% zniżce to odpowiednio: 15 i 10 zł w strefie czerwonej za bilety normalne i ulgowe oraz 12,50  i 8,50 zł w strefie pomarańczowej. Termin zgłoszeń upływa 9 marca, bądź po wyczerpaniu puli stu biletów objętych promocją. Po zgłoszeniu mailowym i otrzymaniu potwierdzenia o dostępności biletów, wejściówki będą do odbioru w dniu meczu w kasie klubowej nr 4 w ERGO ARENIE (płatność będzie pobierana przy odbiorze biletów).

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni