MECZ WYJAZDOWY, POLSAT SPORT VERVA Warszawa ORLEN Paliwa vs Trefl Gdańsk
Kup bilet
08 Paź

Środowy mecz z PGE Skrą bez publiczności

W środę 14 października o godz. 20:30 Trefl Gdańsk podejmie w ERGO ARENIE PGE Skrę Bełchatów. Z uwagi na utrzymanie w Sopocie czerwonej strefy i związanych z tym obostrzeń mecz ten odbędzie się bez udziału publiczności. Spotkanie będzie transmitowane w Polsacie Sport Extra.

Mimo stwierdzonego zakażenia SARS-CoV-2 u trenera Michała Winiarskiego mecz Trefla Gdańsk z PGE Skrą Bełchatów odbędzie się zgodnie z planem w środę 14 października o godz. 20:30. Według zaleceń Inspekcji Sanitarnej 12 zawodników pierwszej drużyny oraz trzech członków sztabu szkoleniowego, którzy przeszli już przez zakażenie w lipcu i sierpniu, może normalnie trenować i spotykać się w hali, tylko ma jeszcze uważniej obserwować swój stan zdrowia. To oznacza, że nawet jeśli do środy włącznie w izolacji domowej miałoby być trzech siatkarzy oraz trzech członków sztabu, którzy nie byli wcześniej zakażeni SARS-CoV-2, spotkanie z bełchatowianami nie będzie przekładane.

Z uwagi na utrzymanie w Sopocie czerwonej strefy i związanych z tym obostrzeń mecz ten odbędzie się bez udziału publiczności. Przy pustych trybunach rozgrywane było już także ostatnie spotkanie gdańszczan z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

Na mecz z PGE Skrą Bełchatów nie była prowadzona sprzedaż biletów. Przypomnijmy, że osoby, które nabyły bilety na mecz z Grupą Azoty ZAKSĄ mogły dokonać wyboru, czy chcą wystąpić o zwrot środków (więcej informacji tutaj – https://treflgdansk.pl/mecz-z-grupa-azoty-zaksa-kedzierzyn-kozle-odbedzie-sie-bez-publicznosci/), czy zachowują bilety na jeden inny mecz kategorii TOP, który będzie mógł być rozgrywany ze wsparciem kibiców z trybun i na który klub przeniesie bilety z 3 października. Najbliższy z meczów kategorii TOP, czyli środowe spotkanie z PGE Skrą, odbywa się przy zamkniętych trybunach, jednak kolejne takie starcia czekają nas w listopadzie z Asseco Resovią, w grudniu z VERVĄ Warszawa oraz w styczniu z Jastrzębskim Węglem. W zależności od sytuacji epidemiologicznej w kraju Trefl Gdańsk będzie informował o podejmowanych decyzjach wobec tych spotkań.

Przypomnijmy także, że Trefl Gdańsk, zwracając się do kibiców z lwią wiarą o wsparcie, umożliwił przed startem rozgrywek zakup całosezonowych karnetów. W przypadku jeśli co najmniej 5 domowych meczów w rundzie zasadniczej odbędzie się bez udziału publiczności, każdy karnetowicz otrzyma replikę koszulki meczowej kapitana zespołu Mariusza Wlazłego z autografami całej drużyny.

Spotkanie będzie transmitowane w Polsacie Sport Extra.

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni