Turniej w Nowym Dworze Mazowieckim
Kup bilet
23 Lip

Specjalny filtr na Instagramie na igrzyska olimpijskie od Trefla Gdańsk

Z okazji rozpoczynających się dziś igrzysk olimpijskich w Tokio Trefl Gdańsk przygotował dla wszystkich kibiców siatkówki w Polsce specjalny filtr AR na Instagramie. Fani sportu mogą sprawdzić, jakim są typem kibica, a wśród odpowiedzi do wylosowania są zarówno ogólne warianty, jak i wersje przygotowane na bazie social mediowych komentarzy Karola Kłosa, Mariusza Wlazłego, czy Dawida Konarskiego. Zapraszamy do zabawy!

Igrzyska olimpijskie to wydarzenie, które elektryzuje cały sportowy świat, a w przypadku sukcesów także te osoby, które na co dzień nie żyją wynikami rozgrywek. Trefl Gdańsk postanowił przy tej okazji przygotować zabawę dla wszystkich siatkarskich fanów. Klub stworzył na swoim Instagramie specjalny filtr AR, w ramach którego można sprawdzić, jakim typem kibica się jest. Poza ogólnymi odpowiedziami, jak np. ‘nie śpię, bo kibicuję’, czy ‘ale z kim gramy?’, są też warianty przygotowane na bazie aktywności kilku zawodników w mediach społecznościowych – np. ‘Jak Mariusz Wlazły: lećcie spełnić marzenia’, czy ‘Jak Dawid Konarski: zróbcie im jesień średniowiecza’. Opcje do wylosowania zostały przygotowane także na podstawie komentarzy, które pod postami graczy, którzy są w Tokio umieszczali Karol Kłos i Jan Król, a także na bazie ogólnej aktywności PGE Skry Bełchatów w social mediach związanej z wylotem kadry do Japonii. Ponieważ bełchatowianie są klubem, który najaktywniej relacjonuje podróż i pobyt reprezentacji w Tokio, w filtrze AR Trefla Gdańsk znalazła się również odpowiedź ‘Jak PGE Skra Bełchatów: lider wśród fanów’.

Bardzo dziękujemy Mariuszowi Wlazłemu, Karolowi Kłosowi, Dawidowi Konarskiemu, Janowi Królowi oraz PGE Skrze Bełchatów za możliwość wykorzystania ich aktywności w naszej zabawie dla kibiców. Już wcześniej – w sezonie 2019/2020 – przygotowywaliśmy filtr AR na Instagramie, w którym można było wylosować, którym zawodnikiem Trefla Gdańsk się jest, ale igrzyska olimpijskie to ogromne wydarzenie, na które chcieliśmy przygotować zabawę dla wszystkich siatkarskich fanów w Polsce, a nie tylko tych kibicujących na co dzień „gdańskim lwom”. Zanim wszyscy zaczniemy trzymać kciuki za biało-czerwonych i porwą nas wielkie, sportowe emocje, zapraszamy całą siatkarską rodzinę do instagramowej zabawy – mówi Justyna Gdowska, rzecznik prasowy Trefla Gdańsk.

By wypróbować filtr, należy wejść na konto Trefla Gdańsk (treflgdanskofficial) na Instagramie, kliknąć na trzy gwiazdki między IGTV oraz zdjęciami, na których oznaczono gdańszczan, włączyć pokazowy filmik przygotowany przez libero „gdańskich lwów” Macieja Olenderka, kliknąć ‘wypróbuj’ i zacząć nagrywać relację, trzymając przycisk przez kilka sekund, aż filtr wylosuje jedną odpowiedź.

Zachęcamy do zabawy oraz oznaczania Trefla Gdańsk (treflgdanskofficial) w swoich InstaStory!

Sponsor PlusLigi

Sponsor Tytularny

Partner Strategiczny

Sponsorzy Złoci

Partner Złoty

Partnerzy

Partner Technologiczny

Patroni medialni